eReport.sk
Príde aj na prezidentovho syn?
Americký prezident Joe Biden a jeho syn Hunter Biden. Zdroj: NYT

FBI tutlala nezákonné aktivity Huntera Bidena! Z „ruskej propagandy,“ sa stáva pravda


Ten okrem toho, že je závislý od tvrdých drog, alkoholu a spoločnosti „ľahkých dievčat,“ mal byť podľa správy, ktorá momentálne spôsobuje poriadne zemetrasenie v americkom Kongrese, zapojený aj do kupliarstva a obchodovania s ľuďmi. O všetkom vedel tak jeho otec, „najväčší z demokratov,“ Joe Biden,  Zuckerberg , ale i FBI. Tá v kauze pred poslednými voľbami tak trošku „privrela oči.“ Netreba opomenúť ani korupčné a nelegálne aktivity Huntera Bidena na Ukrajine. Najnovšie informácie v súvislosti s prípadom priniesli denníky Daily Mail i New York Times.

Mohlo by vás zaujímať

  1. KĽDR je podľa Bidena
  2. Joe Biden
  3. zbraňami k mieru!
  4. Pohľad na miesto tragédie, ktorá si vyžiadala jednu obeť.
  5. Vyšetrovania zločinov na Ukrajine
  6. Rusko a Putin
  7. Nemecký prezident Frank-Walter Steinmeier.
  8. Čína dôrazne vyzvala Ukrajinu a Rusko
  9. Ilustračné foto
  10. Jeffrey D. Sachs., ekonóm, publicista,

Ako sme vás už informovali, všetko sa začalo, keď zdrogovaný Hunter odniesol do opravy svoje dva notebooky. Ten jeden, ktorý sa dal ešte zachrániť, poskytol závažné dôkazy o synovi Joe Bidena a jeho nelegálnych činnostiach. Napriek tomu, Hunter nebol nikdy súdený ani väznený a jeho otec sa stal americkým prezidentom. Verejnosti boli predkladané „pravdivé správy,“ o tom, ako je celá kauza Hunterovho laptopu ruskou propagandou, či výmyslami Donalda Trumpa.

Cenzúrou k „ochrane demokracie“

Vypovedať v tejto veci však už bol aj Mark Zuckerberg. Ten priznal, že jeho spoločnosť cenzurovala pred voľbami príbehy nielen o Hunterovi, ale aj o zapojení Joea Bidena do Hunterových obchodov. K tomuto kroku malo dôjsť po dôslednom varovaní priamo od FBI, s tým, že je potrebný „vysoký stav pohotovosti,“ lebo sa jedná o „ruskú propagandu.“

Správa Kongresu

Súdny výbor Snemovne reprezentantov zverejnil správu, ktorá má 1050 strán. Okrem iného sa v nej hovorí o priamom zapojení FBI v tejto veci, „privieraní očí,“ a „tutlaní.“ Hunter Biden sa mal podieľať aj na obchodovaní s ľuďmi. Správa sa tiež dotýka jeho kšeftov na Ukrajine, ktoré sa „záhadne,“ vyšetrovať prestali, po nástupe Zelenského k moci.

Joe Biden v televíznej diskusii pred voľbami tvrdil, že o synových obchodoch, podnikaní a aktivitách nemá žiadne informácie. Problémom je, že sa na svetlo sveta dostávajú dôkazy, že o všetkom minimálne vedel.

Obchody s Čínou

Správa taktiež hovorí o obchodnej dohode rodiny Bidenovcov v hodnote 10 miliónov USD s čínskou spoločnosťou, ktorá má úzke väzby na komunistický režim v krajine. S tým demokratickým nastavením Bidenovcov to asi nebude až také horúce.. alebo.. za všetkým hľadaj peniaze..

Je to niečo také podobné, ako keď niektorí naši vládni činitelia kritizujú Rusko a Čínu za porušovanie ľudských práv etc, fotky s korunným princom SAE však nevadia, ani také Guantanámo, či iné „výdobytky,“ z kolísky demokracie. Ako keď Matovič povie, že nie je „fašista,“ ako „fašista,“ všakže..

Vyšetrovanie v Kongrese

Súdny výbor Snemovne reprezentantov okrem zverejnenia správy, ktorá bola predložená Kongresu na prejednanie, požaduje taktiež vypočutie viac ako 50 súčasných a bývalých najvyšších predstaviteľov spravodajských služieb.

Na jar 2021 si DailyMail.com objednal analýzu od popredných kybernetických forenzných expertov, ktorí svorne došli k záveru, že všetky dáta a materiály z Hunterovho notebooku sú pravé. New York Times a Washington Post, viedli vlastné investigatívne vyšetrovanie. Opakovane taktiež potvrdili pravosť obsahu laptopu. O pravosti nikdy nepochyboval ani majiteľ obchodu a opravovne, kam Hunter Biden notebooky priniesol. Vďaka tomu, mu Bidenovci zničili podnikanie i povesť. FBI ho vyšetrovala ako „podvodníka a hackera.“

Pozn. autorky: Podobnosti so Slovenskom sú čisto náhodné.

Zdroj: Daily Mail, WP, NYT

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FBI tutlala nezákonné aktivity Huntera Bidena! Z „ruskej propagandy,“ sa stáva pravda

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: