eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: instagram

Dobré gény má v rodine: Vieme, po kom je Zuzana Belohorcová v top forme!

Zuzana Belohorcová (45) si užíva krásny život na Tenerife. Dobré gény má však v rodine. Vieme, po kom jej to tak veľmi pristane!

Zuzana Belohorcová žije v manželom Vlastom Hájkom a dvomi deťmi na Tenerife. Je oblečená viac v plavkách ako v róbach. Hviezda erotických relácií si život pri mori jednoducho užíva. Belohorcová má v láske svojich rodičov veľký vzor. Spoločné chvíle s nimi si nesmierne užíva.

Viac sa dozviete:

„Láska, opora, porozumenie,“ dala bývalá moderátorka poklonu svojim rodičom, s ktorými sa aj odfotila v plavkách. Ona sama má po dvoch deťoch absolútne dokonalú postavu. Hoci sú rodičia už v rodnej Žiline, krásne spomienky na ich pobyt na Tenerife stále ostávajú. Zuza má jednoducho dobré gény v rodine!

Na Tenerife je však nič nechýba. „Máme prenajatý trojposchodový dom s bazénom a s krásnym výhľadom na pobrežie,“ povedala nedávno. „Na Tenerife je život blízky tomu miamskému. Deti sú vonku, na pláži a môžu sa venovať rôznym športom po celý rok,“ priznala Zuzana. Marbella ju sklamala, podľa jej vlastných slov tam bola zima.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport