eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: profimedia

Temná minulosť Zuzany Belohorcovej. Koľkých milencov vystriedala?

Moderátorka šteklivých relácii nikdy nesedela v kúte, ale príležitosti išla oproti. Blondínka pred svadbou skončila v niekoľkých náručiach.

Dnes je blondínka šťastne vydatá za českého podnikateľa Vlastimila Hájeka. Spolu majú dcéru Salmu a syna Nevia. Vyzerajú ako rodina z magazínu. V minulosti však Zuzana Belohorcová udržiavala vzťahy s pochybnými mužmi a videli sme ju viac odhalenú ako zahalenú.
Blondínka sa zapísala do pamäti Slovákov najmä ako moderátorka erotickej relácie a medzi prvými „ celebritami“ zapĺňala stránky bulváru. Nielen vzťahmi s bohatými mužmi, ale aj fotkami, z ktorých doslova vytŕčali jej obrovské prsia. Vždy milá, usmiata, no nepochybne kontroverzná postavička nášho malého šoubiznisu. Dlhší čas žila aj s hercom Jozefom Vajdom, spájali ju s hokejistom Žigmundom Pálffym, s podnikateľom Marekom Dospivom, nebohým mafiánom Jozefom Svobodom, Romanom Deákom či s vtedy vychádzajúcou mediálnou hviezdou Borisom Kollárom.

„Všetci vtedy začínali, aj Roman, aj Marek, a dnes už ťažko povedať, kde je pravda v tom, čo sa o kom hovorí. Romana som napríklad poznala ako chalana, ktorý bol úplne v pohode. Aj Mareka Dospivu, keď nebol taký známy a na Slovensku iba začínal. Inak je pravda, že som chodila s mužmi dosť zvučných mien. Robila som v mediálnom prostredí, tak asi preto,“ netajila Zuzana. Dodala, že nikdy žiadneho z tých mediálne známych partnerov nehľadala, nie som ten typ.

Nebude nič tajiť

Keď skončila s prácou v televízii našla Zuzana nový džob v susednom Česku, ale aj nového muža. Hoci vzťahu s podnikateľom Vlastom Hájekom mnohí veľkú nádej nedávali, Zuzka sa zrejme aj pod vplyvom minulosti chcela konečne usadiť a mať pokojné rodinné zázemie. „V živote prechádzate rôznymi obdobiami. Peříčko a Láskanie, na tie pracovné roky spomínam veľmi rada, pretože vtedy bola Markíza v najväčšom rozpuku. Mala som úžasných kolegov, veľa zážitkov a dalo sa aj dobre zarobiť,“ spomína na obdobie, keď ju ešte ľudia nepoznali ako starostlivú mamu, iba ako blond sexbombu. Svojim deťom plánuje o svojich erotických reláciách povedať, Prečo nie? „Určite im to raz ukážem. U nás doma sa tomu ani nevyhnú. Naši majú doma odložené plné skrine časopisov, kalendáre, nahraté relácie, ktoré som robila. Keď sa budem na dôchodku nudiť, budem spomínať, aké to bolo krásne,“ vyjadrila sa. Hanbiť sa nemá za čo: „Vždy som sa snažila robiť v živote veci tak, aby som sa za svojej správanie nemusela hanbiť. Nikdy som netočila ani nefotila žiadne tvrdé porno.“

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport