eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: instagram

Sexica Zuzana Belohorcová po plastike: Výrazne omladla!

Moderátorka Zuzana Belohorcová (45) pred pár dňami podstúpila plastiku horných viečok. Známa blondínka omladla o niekoľko rokov. Vyzerá ako dievčatko!

Po roku a pol sa Belohorcová objavila v Česku, aby si nechala upraviť klesajúce horné viečka, ktoré jej nedali spať. Unaveného výrazu tváre ju počas polhodinového zákroku zbavil rodinný priateľ a chirurg z poprednej kliniky plastickej chirurgie.

Viac sa dozviete:

  1. Zuzana Belohorcová

Ten jej pred rokmi upravoval aj poprsie po dvoch deťoch. S výsledkom estetického zákroku je omladená Zuzana absolútne spokojná. „No filter, no make-up a ešte k tomu po operácií horných viečok,“ napísala na Instagram známa kráska.

Zuzana po operácií, foto: Instagram

„Tak sa s vami delím o svoje zážitky, som k vám úprimná a úplne bez príkras vám chcem ukázať, aby sa mi zákrok hojí,“ dodala vysmiata dvojnásobná mamička. Bezbolestný zákrok odporúča všetkým ženám.

Belohorcová aktuálne žije na ostrove Tenerife, kam sa s rodinou presťahovala zo španielskej Marbelly. „Tenerife mi pripomína South Beach. Máme tu pohodu. Ráno odveziem deti do školy v legínach a v tielku. Nikto nerieši, čo mám na seba, aké značky. Skrátka je tu veľká pohoda a teplo po celý rok,“ pochválila sa bývalá moderátorka.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport