eReport.sk
Prokurátor Krajskej prokuratúry Bratislava podal obžalobu na obvineného Dušana D. v súvislosti s minuloročnou tragickou nehodou v Bratislave, ktorá si vyžiadala päť obetí
Na snímke obvinený vodič Dušan D. (uprostred) z vlaňajšej tragickej dopravnej nehody v centre Bratislavy odchádza v sprievode členov Zboru väzenskej a justičnej stráže prichádza zo súdnej siene na Okresnom súde Bratislava I v Bratislave v stredu 25. januára 2023. Foto: TASR

Dědeček sa už z toho nevykrúti. Prokurátor podal obžalobu pre obzvlášť závažný zločin!


Šoféra zo Zochovej čaká spravodlivosť. Prokurátor Krajskej prokuratúry Bratislava podal obžalobu na obvineného Dušana Dědečka v súvislosti s minuloročnou tragickou nehodou v Bratislave, ktorá si vyžiadala päť obetí. TASR to potvrdil hovorca krajskej prokuratúry Juraj Chylo, upozornili na to tvnoviny.sk.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Obvinený Dědeček opäť pred súdom nepochodil
  2. Obvinený Dědeček opäť pred súdom nepochodil
  3. Obvinený Dušan Dědeček.
  4. Nehoda v Bratislave, obete, tragická nehoda
  5. Obvinený Dušan Dědeček.
  6. Obvinený Dědeček opäť pred súdom nepochodil
  7. Inštitút väzby je na Slovensku stále problematický

 „Dňa 29. marca 2023 podal prokurátor Krajskej prokuratúry Bratislava obžalobu na obvineného D. D. pre obzvlášť závažný zločin všeobecného ohrozenia v nepriamom úmysle,“ priblížil hovorca.

Doživotie

Dušan D. pod vplyvom alkoholu šoféroval vlani 2. októbra neskoro večer auto, ktoré narazilo v centre Bratislavy do zastávky mestskej hromadnej dopravy Zochova. Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych a niekoľko zranených. Obvinený je väzobne stíhaný od októbra 2022 pre dôvodnú obavu z pokračovania v trestnej činnosti.

Pre trestný čin všeobecného ohrozenia hrozí podľa Trestného zákona trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo až doživotie.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dědeček sa už z toho nevykrúti. Prokurátor podal obžalobu pre obzvlášť závažný zločin!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: