eReport.sk
Dara Rolins a Rytmus, foto: profimedia

Dara Rolins chcela dieťa s Rytmusom. Prečo z toho nič nebolo?

Po rozchode Dary Rolins a Rytmusa sa medzi ich fanúšikmi objavilo niekoľko špekulácií o dôvode rozpadu ich vzťahu. Viacerí z nich sa domnievali, že hlavným problémom bolo dieťa. Zatiaľ čo vraj raper chcel mať aj vlastného potomka, u svojej partnerky sa údajne nestretol s porozumením.

Dara Rolins po prvýkrát prehovorila o tom, ako to v skutočnosti bolo s otázkou jej druhého tehotenstva. V rozhovore pre magazín Expres.cz prezradila, či vôbec niekedy zvažovala druhé dieťa.

I keď presne nevyslovila Rytmusovo meno, podľa jej slov bolo viac ako jasné, o kom rozprávala. „S mojím bývalým partnerom sme mali jednu chvíľu pocit, že by sme možno aj chceli, aj sme sa o to chvíľku pokúšali, ale ako sme boli rozlietaní, tak napokon je to všetko tak, ako má byť. Aj pocitovo som s tým bola asi tak za päť minút úplne vyrovnaná, že vieš čo, asi dieťa mať nemáme, poďme ďalej každý a čert vie, či spolu vôbec budeme. A tak sa aj stalo. Som šťastná, že on má dieťa s niekým iným, ja som šťastná, že mám dieťa s tým, s kým ho mám a nikdy som už potom nemala pocit, že je to škoda, že Laure by sa súrodenec hodil,“ Dara prezradila pre Expres.cz.

Viac sa dozviete:

  1. Dara Rolins

Čo sa týka druhého dieťaťa, Rolins si túto otázku definitívne vyriešila. Novému vzťahu sa vôbec nebráni. Pokiaľ nájde muža, ktorý nebude len jej milencom, ale aj partnerom, predstaví ho verejnosti. No už by s ním nechcela otehotnieť. Stačí jej dcéra Laura, ktorú má s hudobníkom Matějom Homolom. Medzičasom sa už aj ona zmierila s tým, že nebude mať ďalšieho súrodenca a momentálne má iné priority.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dara Rolins chcela dieťa s Rytmusom. Prečo z toho nič nebolo?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport