eReport.sk
Dara Rolins, ig/d.r.

Dara Rolins opäť dovolenkuje. Užíva si exotiku


Dara Rolins žiari šťastím. Popri novom vzťahu s Pavlom Nedvědom si už tradične začiatok roka užíva na dovolenke. Obľúbené Bali tentoraz vymenila za inú destináciu.

Naša speváčka chodí v tomto čase obvykle na dovolenku na Bali. V minulosti tam bola s dcérou Laurou, ale aj so svojimi kamarátkami. No aktuálna situácia jej tam nedovolila vycestovať, preto sa rozhodla pre malú zmenu.

Tentoraz sa vybrala na jedno z najkrajších miest na svete. Momentálne si užíva dovolenku na Maldivách, ktorú jej odobrila aj Dominika Cibulková. Tá bola nadšená, že sa jej kamarátka vybrala na výlet do jej obľúbenej destinácie.

„Aktuálne vás pozdravujem z miesta, ktoré som navštívia po prvýkrát v živote. Maldivy. Výstižnejšie by však boli Veľkédivy, myslím. Je to totiž dychberúce,“ Rolins nešetrila pochvalami. Dara si dopriala niekoľko dní voľna po náročnejšom období, keďže Pavel krátko po Novom roku prekonal koronavírus a kvôli tomu bol v izolácii od jeho novej lásky.

Viac sa dozviete:

  1. Dara Rolins

Rolins ponúkla svojim fanúšikom aj záber zo súkromia. V jednom z príspevkov odfotila sladké ranné prebúdzanie sa v posteli s jedinečným výhľadom na pláž a more. Ani počas dovolenky Dara nezaháľa. Naďalej sa udržiava v kondícii prechádzkami, plávaním a nezabúda ani na pravidelné cvičenie.

Dara Rolins je na dovolenke na Maldivách, Foto: Instagram/Dara Rolins

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dara Rolins opäť dovolenkuje. Užíva si exotiku

KOMENTOVALI STE: