eReport.sk
Dara Rolins mala podľa Bartošovej pomer so Štaidlom, foto: profimedia

Dara Rolins: Nehľadám partnera, ktorý ma zaopatrí!

Speváčku živí jej umenie, podnikateľské aktivity a je tvárou mnohých značiek. Ako to má vlastne pri takom časovom vyťažení s mužmi?

Rolins aktuálne zo svojho šatníka musela vyradiť všetky topánky na opätku. Je za tým nepríjemná zdravotná komplikácia: „Hovorím to nerada, pretože to už trvá pekne dlho. Už tri mesiace. Myslela som si, že je to vyvrtnutý členok, nakoniec sa zistilo, že som si natiahla a roztrhla väzy v nohe. Je to strašne nepríjemné a hlavne sa to dlho lieči. Chodiť sa dá, ale s tancovaním je to zlé, aj s cvičením. A ja ako som stále v pohybe, tak mi to trošku komplikuje život a miestami som z toho smutná, ale nič sa nedá robiť. Vraj ešte ďalšie tri mesiace,“ opísala svoje trápenie. Dara Rolins je však po rozchode s Rytmusom stále sama.

Muž v nedohľadne

Žiadneho oficiálneho partnera nie je po jej boku vidieť. Priznala, že je „single“. So zamilovaním to u nej nie je úplne ľahké: „Ono to má u mňa niekoľko stupňov. Láska sa postupne rozvíja. Ale jednu vec viem veľmi rýchlo odhadnúť. Či mi ten človek sadne, či mi je sympatický a či si ho chcem vpustiť do života. Či už na chvíľku, alebo na dlhšiu dobu. Na to mám empatiu jasnú. Nemusím dlho premýšľať nad tým, či ten či onen, alebo aj žena, keď to teda preklopíme do nejakého pracovného vzťahu, tak či si ich chcem priblížiť k telu. To dokážem.“

Speváčka je samostatná a tak niekedy nebadá, že nemá nikoho kto by jej pomáhal, netreba sa ale pred vzťahmi uzatvárať: „Je to taká nachytávka pre ženy, ktoré sú samostatné, a keď si potom uvedomia, že nemajú po boku partnera, tak si musia priznať, že vlastne je to tak trošku aj ich chyba. Ja to nemám nejako programovo, že nehľadám, alebo hľadám. Až sa to stane, tak človek je schopný a ochotný robiť kompromisy a zmeny v živote. Pravdou ale je, že keď sa zamyslím, tak rozhodne by som nehľadala muža, od ktorého potrebujem, aby ma zaopatril, postaral sa. Skôr niekoho, s kým bude sranda, kto mi bude kryť chrbát a kto ma objíme a tak nejako dá pocítiť, že je na mňa pyšný. Určite by som ale nezniesla, aby ma obmedzoval v mojej slobode a v tom, čo robím, pretože showbiznis, cestovanie, hudba, javisko, ľudia, to všetko ku mne patrí neodmysliteľne,“ prezradila pre módy časopis Harper’s BAZAAR.

Foto: profimedia, instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dara Rolins: Nehľadám partnera, ktorý ma zaopatrí!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti