eReport.sk
Dara Rolins v Turíne, FOTO: Instagram/Dara Rolins

Dara Rolins si už užíva Taliansko. Schytala však aj kritiku

Vzťah Dary Rolins a Pavla Nedvěda sa posunul na ďalšiu úroveň. Speváčka s ním už trávi čoraz viac času v Taliansku, s čím sa pochválila na Instagrame. Na nové mesto si vraj dobre zvyká aj jej dcéra Lola.

Pavel Nedvěd dlhodobo spolupracuje s futbalovým tímom Juventus Turín. Kvôli tomu trávi viac času v Taliansku ako v rodnom Česku. Spolu s Darou Rolins sú si čoraz bližší a svoj vzťah posunuli na ďalší level. V posledných mesiacoch sa preto i pre ňu stáva Turín novým domovom.

„Keď zapadá slnko v Turíne. Aj na tejto adrese trávime spoločný čas s mojou smečkou. A poslednou dobou dosť často. Teší ma, že rovnako ako mne, sa v tomto meste páči aj Lole. A čo ma teší najviac, že sú všetci, ktorí sú v tomto príbehu pre mňa dôležití – a to vrátane Mateja, navzájom tzv. v mieri a pohode. Kiežby bol tento jav povinnou výbavou každej rodiny,“ Dara spokojne napísala z pobytu v Taliansku.

Vyzerá vraj ako po nevydarenej plastike

Rolins do svojho príspevku pridala niekoľko fotografií z terasy domova Pavla Nedvěda. Okrem pekných želaní od svojich priaznivcov však schytala aj nepríjemnú kritiku. Jedna z fanúšičiek si totiž všimla, že na niektorých záberoch vyzerá veľmi neprirodzene.

Tak ospravedlňujem sa, ale tuto zvlášť na tretej fotke musíte mať čerstvo po nejakom zákroku. Tak opuchnuté oči a okolie nosu. Vôbec to nevyzerá ako vy,“ jedna z fanúšičiek napísala do komentára. Na Darinu obranu sa hneď postavili ďalšie podporovateľky, ktoré tvrdili, že sa zrejme iba zle vyspala alebo tak vyzerá kvôli alergii.

Viac sa dozviete:

Speváčka sa v minulosti netajila tým, že podstúpila pár estetických zákrokov. Teraz však podobné poznámky odmietla komentovať a fanúšičke neodpísala žiadne vysvetlenie.

Foto: Dara Rolins si užíva v Taliansku

Dara Rolins v Turíne, FOTO: Instagram/Dara Rolins


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dara Rolins si už užíva Taliansko. Schytala však aj kritiku

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php