eReport.sk
Dara Rolins, Foto: tasr

Dara Rolins prekvapila. Neuveríte, s kým tvorí pár

Od rozchodu s Rytmusom si Dara Rolins nenašla žiadneho oficiálneho partnera. Niekoľkokrát ju spájali s mužmi, s ktorými spolupracovala. Najviac špekulácií sa viedlo o možnom vzťahu s Dalybom. Speváčka však o láske mlčala, až teraz konečne predstavila svojho priateľa.

Portálu Super.cz sa podarilo vypátrať, že Dara tvorí pár s bývalým českým futbalistom Pavlom Nedvědom. I keď sa spoznali dávno, až teraz medzi nimi preskočila iskra.

Krásnu novinku potvrdila českému magazínu aj samotná Dara. Tá sa vyjadrila, že dokonca nejde o žiaden chvíľkový románik. S Pavlom vraj tvoria pár už šesť mesiacov, keďže sa dali dokopy v lete. Najprv sa pretli ich pracovné cesty, potom sa do seba zamilovali.

Dara neskôr na Instagrame zverejnila ich prvé spoločné fotografie. Nový párik sa na nich k sebe túli a z ich mimiky je možné čítať veľkú lásku. Speváčka k tomu dopísala aj výstižný komentár. „Drž si to v tajnosti, pokiaľ nevieš, že je to navždy,“ poznamenala k fotografiám. Rolins už v minulosti povedala, že i keď o svojom súkromí nehovorí, neznamená to, že by po svojom boku nemala partnera.

Viac sa dozviete:

  1. Dara Rolins s dcérou Laurou
  2. Dara Rolins

Ku láske však po predošlých sklamaniach pristupovala opatrne. Až keď si bola citmi k Nedvědovi istá, prezradila to aj svojim priaznivcom. Snáď jej to do života prinesie šťastie a podľa Dariných snov zostanú spolu navždy.

Dara Rollins tvorí pár s futbalistom Pavlom Nedvědom, Foto: Instagram/Dara Rolins


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dara Rolins prekvapila. Neuveríte, s kým tvorí pár

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti