eReport.sk
Dara Rolins s dcérou Laurou
Dara Rolins s dcérou Laurou, Foto: Instagram/Dara Rolins

Ako dve víly – Dara Rolins dojatá zo svojej dcéry

Dara Rolins bola už hviezdou viacerých promo fotení. Ani jedno z nich však pre ňu nemalo tak špeciálny význam, ako aktuálny projekt. Po prvýkrát totiž na ňom spolupracovala so svojou dcérou, čo ju veľmi dojalo.

Speváčka pripravila pre svojich fanúšikov milé prekvapenie. Do jej portfólia pribudol parfum, ktorým vzdala poctu svojej jedinej dcére. Novú vôňu prispôsobila tomu, aby jej pripomínala obľúbené veci spojené s Laurou a nakoniec ju angažovala aj do promo fotenia.

Prvá spolupráca s Lolou

„Táto fotka pre mňa veľa znamená. Asi ste ju už párkrát zaregistrovali v rámci kampane na môj parfum L*AURA, ale chcem si ju uložiť aj tu. Ako pevný post, navždy. Ide o historicky prvé profi fotky a fotenie spolu s mojou láskou, ktorej meno sa skrýva aj v názve parfumu. Dnes nechcem byť odborná a písať o jeho zložení, ale chcem poďakovať Lole, že do toho išla. A všetkým, celému tomu dokonalému tímu ľudí, ktorý mi pomohol zrealizovať môj sen! Ďakujem,“ rozcítená speváčka napísala na Instagram.

Viac sa dozviete:

  1. Plastiky celebrít

Mama s dcérou pôsobia na fotografiách ako dve víly. Obe majú oblečené šaty zo šifónu a romantickú atmosféru dotvárajú aj rozkvitnuté kvety. Dara si vďaka tejto kampani urobila jednu z najkrajších spomienok na pekné obdobie, ktoré má so svojou dcérou. Počas rokov bez partnera jej bola Lola najvernejšou kamarátkou a spoločníčkou, čo bola pre Rolins jedna z najkrajších odmien za jej výchovu.

FOTO Dara spolu s dcérou Laurou na prvom spoločnom oficiálnom fotení

GALÉRIA – FOTO: Instagram/Dara Rolins


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ako dve víly – Dara Rolins dojatá zo svojej dcéry

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti