eReport.sk
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovová reaguje na Krúpove slová o zavraždenej ruskej novinárke: Ide o psychiatrickú diagnózu!

Známa pronárodná politička Anna Belousovová (Národ a spravodlivosť) si myslí, že pravicové strany ako SaS a OĽANO priniesli do politiky veľké množstvo osôb, ktoré môžu mať problém s osobnosťou a so svojim psychických zdravím. Tie potom následne prinášajú do politiky im podobných ľudí, čo považuje za jeden z dôvodov, pre ktorý je momentálne v parlamente viacero, povedzme, zaujímavých jedincov. Svojim príspevkom reagovala predovšetkým na tvrdenie predsedu parlamentného výboru pre obranu a bezpečnosť Juraja Krúpu, ktorý mal označiť zavraždenú ruskú novinárku za hnusnú nacistku, ktorá si zaslúžila smrť.

„O tom, kto si zaslúži smrť a kto nie, rozhoduje Pán Boh. Ak sa niekto s ním identifikuje, ide jednoznačne o psychiatrickú diagnózu. Takže znovu tu máme názornú ukážku pacienta, ktorý sa podieľa na riadení štátu. Určite platí, že psychiatrickí pacienti by sa nemali podieľať na rozhodovaní o spoločnosti, t.j. rozhodovaní o osudoch a životoch ľudí. Žiaľ pán poslanec Krupa nie je jediný príklad toho, že to neplatí,“ začala svoj status na sociálnej sieti Belousovová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Jediné, čo rastie je chudoba
  2. Matovičova a Hegerova vláda je najnedôveryhodnejšia na svete
  3. Exminister financií Ladislav Kamenický (Smer-SD).
  4. Robert Fico (Smer-SD).
  5. Šéf parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).

Umiestňovanie podivínov v politike

Viacerých parlamentných politikov dnes označuje Belousovová za „podivínov“, ktorí sa do parlamentu dostali hlavne kvôli zlým nomináciám pravicových vládnych strán. „Netreba zabúdať, že priekopníkom v umiestňovaní podivínov v politike je Richard Sulík. Matoviča do politiky dovliekol práve on. A takí ťažkí intelektuáli ako prepadnutá Ciganiková, či Gröling, ktorý sa mal radšej držať svojho kopyta sú v politike tiež zásluhou Sulíka. Každý z nich začal na seba naväzovať ďalších sebe podobných. A úroveň politiky strmo padala a jej debilizácia zdarne pokračovala,“ uviedla Belousovová s tým, že by sme sa podľa nej možno veľmi čudovali, čo by vyšlo z Krúpovho psychologického profilu: „Pán Krupa prirovnal obeť atentátu k Hitlerovi, či Pol Potovi. Nuž vážený pán poslanec, zverte sa do rúk odborníkov. Som presvedčená, že čo sa týka diagnózy, máte s tými dvoma spoločného viac, ako sa zdá.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová reaguje na Krúpove slová o zavraždenej ruskej novinárke: Ide o psychiatrickú diagnózu!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti