tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Andrej Babiš
Andrej Babiš. Foto: tasr/ap

Babiš už vie, či bude kandidovať na prezidenta. Oznámiť to chce rovno na Hrade!

Bývalý český premiér a šéf hnutia ANO Andrej Babiš zrejme až 28. októbra oznámi, či bude kandidovať na funkciu prezidenta Českej republiky. Povedal to vo štvrtok na stretnutí s voličmi v Úsťanskom kraji. Informuje o tom spravodajkyňa TASR v Prahe na základe informácií serveru Seznam Zprávy. 

„Páčilo by sa mi 28. októbra, to je taký dôležitý deň, na Hrade budú vyznamenania, tak by som to mohol oznámiť tam,“ uviedol na mítingu Babiš.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Predseda vlády ČR Andrej Babiš
  2. Český premiér a líder kandidátky hnutia ANO Andrej Babiš v poslednej predvolebnej debate v českom rozhlase v Prahe v piatok 8. októbra 2021.
  3. Český premiér a líder kandidátky hnutia ANO Andrej Babiš v poslednej predvolebnej debate v českom rozhlase v Prahe v piatok 8. októbra 2021.
  4. Český premiér a líder kandidátky hnutia ANO Andrej Babiš v poslednej predvolebnej debate v českom rozhlase v Prahe v piatok 8. októbra 2021.
  5. Prezident ČR Miloš Zeman.
  6. Český premiér a líder kandidátky hnutia ANO Andrej Babiš v poslednej predvolebnej debate v českom rozhlase v Prahe v piatok 8. októbra 2021.

Český expremiér už niekoľkokrát zmenil termín, kedy mal prípadnú kandidatúru potvrdiť. Pôvodne to chcel urobiť v septembri. Po tom, ako súd stanovil termíny pojednávaní v kauze Čapí hnízdo od polovice septembra, chcel o možnej kandidatúre informovať v novembri.

Andrej Babiš už niekoľko mesiacov cestuje karavanom po českých mestách a obciach, ale popiera, že ide o prezidentskú kampaň. Údajne chce podporiť kandidátov hnutia ANO pred septembrovými komunálnymi a senátnymi voľbami. Nedokáže však vysvetliť, prečo jazdí aj na miesta, kde hnutie nekandiduje. „Moja myšlienka bola, že by sme mali mať v každej obci ľudí, ktorí tam reprezentujú naše názory,“ uzavrel bývalý premiér.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Babiš už vie, či bude kandidovať na prezidenta. Oznámiť to chce rovno na Hrade!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku