tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Andrea Hulecová, foto: archív AH

Hrdinom dnešnej doby poďakovala aj speváčka Andrea Hulecová s deťmi

ĎAKUJEME HRDINOM DNEŠNEJ DOBY je projekt eReport.sk, ktorého cieľom je v prvom rade poďakovať sa všetkým, vďaka ktorým počas pandémie máme zabezpečený pohodlný život. A v druhom rade je výzvou pre čitateľov, aby tiež venovali pesničku, či pozdrav ich osobným hrdinom. Do tohto projektu sa zapojili slovenskí umelci ako Paľo Hammel, Miroslav Dvorský, Paľo Drapák, ale aj študenti skvelej opernej speváčky Andrey Hulecovej, Robo Papp, Juraj Bača, Robo Opatovský, Gizela Oňová a Marcel Nemec.

Andrea Hulecová a jej poďakovanie:

Postupne sa k nám pridávajú ďalší, ktorých pozdrav budeme postupne zverejňovať spolu s vašimi poďakovaniami. Naši hrdinovia týchto dní si to určite zaslúžia a aspoň takto im dáme vedieť, že na nich myslíme a ďakujeme im.

Ak by ste sa chceli zapojiť aj vy a poďakovať sa záchranárom, sestričkám, lekárom, predavačkám, či vášmu susedovi, ktorý vám v týchto časoch pomohol, pošlite nám krátke video a my ho uverejníme.

Ďakujeme za príspevok do projektu HRDINOVIA DNEŠNEJ DOBY.

Operná speváčka Andrea Hulecová, ktorá sa venuje aj pedagogickej činnosti, so svojimi žiakmi umeleckej školy natočila krásnu vianočnú koledu Tichá noc v modernom virtuálnom prevedení.
Klavírna spolupráca: Mariana Rosiková a žiaci: Matina Vavrečková, Soňa Kučerová, Laura Vodičková, Viktoria Žáková, Hanka Repová, Natália Salayová Jakub Belvončík, Lara a Barbora Ďurčekové.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hrdinom dnešnej doby poďakovala aj speváčka Andrea Hulecová s deťmi

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku