eReport.sk
Eduard Heger v štúdiu TA3. Zdroj: ta3.com

Analytika vyrušili Hegerove slová a udrel: Riadenie štátu nie je prostučké, ako predávanie vodky!

Premiér Eduard Heger (OĽANO) sa cez víkend vyjadril, že ľudia, ktorí nie sú zaočkovaní, spôsobujú Slovensku škody. Priamo sa dotkol aj toho, že práve kvôli nezaočkovaným máme na Slovensku okresy v čiernej farbe. „Na čiernu farbu dopláca ekonomika, tým pádom firmy majú oveľa ťažšiu situáciu. Všetci, ktorí sa rozhodli nezaočkovať, spôsobujú škody firmám a spôsobujú tiež vyššie náklady na zdravotníctvo,“ uviedol Heger ešte v nedeľu v štúdiu televízie TA3.

Predseda vlády poukázal aj napríklad na krajiny ako Švédsko alebo Portugalsko, ktoré vraj nemusia mať nastavené prísne opatrenia, pretože dosiahli vysokú mieru zaočkovanosti. Slovensku však podľa Hegera do 60-percentnej zaočkovanosti chýba takmer 800-tisíc ľudí. “Nezaočkovaní spôsobujú škody. Ak by sa ľudia nad 50 rokov dali dobrovoľne zaočkovať, nemáme čierne okresy a nepotrebujeme opatrenia,” vyhlásil v televíznom štúdiu spravodajskej televízie premiér Eduard Heger.

“Čo to ten chlap zrazu rozpráva o napichávaní ľudí?”

Vyjadrenia predsedu vlády nenechali však chladným analytika Juraja Mesíka, ktorý si o premiérových slovách myslí svoje a verejne to aj komunikoval občanom. Samozrejme, bez servítky. “Čo to ten chlap zrazu rozpráva o napichávaní ľudí nad 50 rokov? Keby bolo riadenie štátu tak prostučké ako predávanie vodky a existenčné likvidovanie majiteľov a zamestnancov malého biznisu ´čiernymi okresmi´!” – odkázal Mesík na sociálnej sieti.

“Ten chlap sa nezastaví pred žiadnou lžou”

Analytik sa ďalej venuje aj tomu, prečo, ako uviedol, vláda vyvíja tak veľký tlak na očkovanie zdravých ľudí v produktívnom veku a so silnou imunitou. “A čo to nútené opichávanie 20, 30, 40 ročných zdravých mladých mužov a žien, dokonca študentov, stredoškolákov a detí?” – opýtal sa, pričom na adresu premiéra doplnil, že “ten chlap sa nezastaví pred žiadnou lžou.”

Mesík hovorí o najväčšej ľudskej tragédii

“Prečo preboha by mal niekto so štipkou rozumu veriť niečo partii podnikateľov, čo zruinovali Slovensko a spôsobili tu najväčšiu ľudskú tragédiu od druhej svetovej vojny?” – položil si Mesík na záver aj takúto rečnícku otázku.

Zdroj: fb/juraj.mesik.7

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Logo kampane Vakcína je sloboda a symbol víťazstva v tvare písmena "V".
  2. Eduard Heger (OĽaNO) počas brífingu v Košiciach 3. novembra 2021.
  3. Eduard Heger (OĽANO).

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Analytika vyrušili Hegerove slová a udrel: Riadenie štátu nie je prostučké, ako predávanie vodky!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport