eReport.sk
Ilustračné foto: shutterstock

Ako sa stať dominantnou v posteli a byť supermilenkou

Bojíte sa v posteli zobrať všetko pod svoju kontrolu a poriadne sa odviazať? So správnym postojom, otvorenou mysľou a vhodnými nástrojmi rýchlo prídete na to, aké to môže byť zábavné a vzrušujúce.

Byť razantnejšími, priebojnejšími, aktívnejšími, silnejšími. Predstavuje pre vás dominancia niečo také? Túžite si v posteli užiť trochu srandy? Výborne! Aj keď sa vo vnútri vás skrýva hanblivá bytosť, môžete sa premeniť v dravú milenku. Tipy sexuálneho kouča Seana Jamesna z írskeho Dublinu vám pomôžu.

„Zázraky neočakávajte hneď od začiatku. Dominantnými sa nestanete cez noc. Je potrebné sa to naučiť, čo chce čas a skúsenosti,“ popisuje kouč na svojom blogu s tým, že je vhodné začať s aktivitami, ktoré sú menej intenzívne alebo extrémne. „Veľa žien robí chybu v tom, že doslova cez noc predvedú masívne, násilné zmeny vo svojom správaní, čo partnera skôr vydesí,“ popisuje Sean Jameson a pridáva niekoľko rád pre začiatočníčky.

Sex začnite vy

Prejdite partnerovi po stehne, potom ho chyťte za ruku a odveďte ho niekam do súkromia. Jemným tlakom ruky zariaďte, aby si sadol na posteľ, obkročmo si na neho sadnite a nežne ho kusnite do pery. Alebo sa partnerovi priznajte, že chcete skúsiť niečo nové. Zdvihnite mu ruku a priviažte ho k posteli. Tieto a podobné nedrastické aktivity opakujte tak dlho, pokiaľ sa v nich nezačnete cítiť isto a pohodlne. V momente, keď sa to vám aj partnerovi začne zdať prirodzené, môžete pokročiť ďalej – k príkazom: „Vyzlač si nohavice! Pokiaľ ti nepoviem, sa nepohni! A k orgazmu nemáš povolenie!“

Naučte sa v posteli rozkazovať

„Príkazy nutne nemusíte používať, pokiaľ sú vám proti srsti, ale na druhú stranu, vďaka nim získate predstavu o tom, čo všetko je možné v spálni prežiť. Umožňujú sa lepšie vžiť do vašej úlohy. Samé si však rozhodnite, či je to cesta pre vás. Potom vám u nič nebráni, aby ste mohli objaviť svoj vlastný tip nadvlády,“ popisuje Sean Jameson. Dominancia totiž nutne neznamená krutosť.

Dominancia musí byť hlavne vzrušujúca. Rozhodne nie je nutné drviť partnerovi prirodzenie kliešťami alebo ho dokonca bičovať. Choďte vlastnou cestou a nerobte nič, čo je vám proti srsti. „Niekto sa miesto trestu zameriava skôr na odmeňovanie dobrého správania. Nechal sa partner priviazať k posteli, alebo bez rečí prijal masku na oči? Pochváľte ho a sľúbte mu nejaký darček. Napríklad orálny sex. Nastavte si vlastné pravidlá,“ apeluje írsky kouč. A čo ďalšie vychytávky?

Foto: shutterstock

Hrajte hru na päťdesiat odtieňov sivej

Podľa vlastného výberu si dajte prezývky. Pri drsnejších hrách sa oslovujte „pani“ a „pane“ (alebo aj úplne inak). Možno sa vám to zapáči tak, že zatúžite ísť ďalej. Pri intenzívnejších aktivitách, napríklad telesných trestoch, je dôležité si uvedomiť, že v dominantnom postavení preberáte zodpovednosť za situáciu a musíte brať ohľad na bezpečnosť. Pokiaľ používate nástroje ako sú bičíky či putá, z času na čas ich skontrolujte a vyčistite.

Sado-maso bezpečne

Dve rady nakoniec. Určite si s partnerom bezpečnostné slovo, ktoré vašu hru v prípade diskonfortu ukončí. Vám aj partnerovi musí byť ihneď jasné, že predstavuje okamžitú stopku. A v žiadnom prípade nenechávajte svojho zviazaného, či dočasne zaslepeného partnera samého. Nikdy neviete, čo sa môže stať. Prípady, kedy niekomu príde zle alebo dostane infarkt, nie sú výnimočné.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport