eReport.sk
A čo s tým má Kiska?
Tibor Gašpar. Zdroj: yt/smer-sd

VIDEO Gašpar podal trestné oznámenie: GP SR má prešetriť nové závažné informácie o „čurillovcoch!“

A čo s tým má Kiska? Aj to sa čitateľ dozvie. Poďme ale od začiatku. Ako sme vás informovali, minimálne oddnes je nad slnko jasnejšie, prečo pani magisterka dlho neotáľala a vyhodila vlastného ministra zo svojej vlády, lebo nesúhlasil so šialeným nápadom, dať trestne stíhaného vyšetrovateľa Ďurku na miesto, na ktorom by vyšetroval sám seba. Nuž, ale po verejnom vyhrážaní sa jej prezidenta, pani magisterka vyhodila ministra a Ďurka spolu s ďalším „čurillovcom“ obsadil vysoký post na Inšpekcii. A dnes už teda vieme, že „zlé jazyky“ sa nemýlili, keď kričali, že toto nie je ani v súlade so zákonom, ani s právnym štátom a malo to len jediný cieľ. A raz sa možno dozvieme aj to, prečo je pani magisterka takou veľkou ochrankyňou „Apačov,“ že neváha kvôli nim aj porušovať zákon. Verte, nebude to len kvôli pánovi Kubinovi..

Ešte horšie, ako sme si mysleli..

Na verejnosť sa teda dostal list, ktorý podpísali riaditeľ odboru špeciálnych činností útvaru ochrannej služby a prevencie radu inšpekčnej služby Martin Littera a jeho zástupkyňa Martina Holosová. List plný závažných skutočností adresovali prezidentkinmu „ešte premiérovi“ Ódorovi.

Okrem iného v ňom stojí, cit:

„Dnes (10. októbra) sa dostavil na odbor Špeciálnych činností zástupca riaditeľa Úradu inšpekčnej služby pán Svitok. Ktorý v našej neprítomnosti, teda v neprítomnosti vedenia tohto odboru, na základe predloženého písomného pokynu zástupcu riaditeľa Úradu inšpekčnej služby pána Svitoka, vzal všetky spisy. Týkajúce sa vyhotovovania zvukových záznamov z akcií špecializovaného tímu Oblúk k sebe. Vraj za účelom údajnej kontroly nadriadeným.

A to aj napriek tomu, že v súvislosti s týmito spismi už bola vykonaná hĺbková kontrola útvarom kontroly Úradu inšpekčnej služby. A zároveň je v tejto súvislosti vedených aj niekoľko trestných konaní.

Čo znamená, že aktuálne tieto dlhodobo utajované spisy nie sú v dispozícii príslušníkov nášho odboru. Takáto situácia sa nikdy počas nášho pôsobenia na odbore špeciálnych činnosti nestala.“

Stihli ich už skartovať?

K tomu, čo sa deje sa na sociálnej sieti vyjadril aj bývalý policajný prezident Tibor Gašpar. Ktorý si s „našimi chlapcami užil svoje.“

„Z listu vyplýva, že Peter Juházs, súčasný riaditeľ Inšpekcie a jeho zástupcovia „čurilllovci“ Juraj Svitok a Pavol Ďurka sa snažia neoprávnene dostať k dôkazom. Ktoré ich usvedčujú z trestnej činnosti. Existuje vážne podozrenie, že ich chcú manipulovať. Alebo rovno zničiť. Aj preto som dnes na Generálnej prokuratúre SR podal trestné oznámenie. V tejto veci by mala prokuratúra konať neodkladne,“ uviedol Tibor Gašpar.

A treba podotknúť, že internetovým svetom sa šíri aj niečo iné. Vraj na NAKA je v plnom prúde skartovanie…nuž, nedivili by sme sa..

„V dôsledku uvedeného konania, ktoré považujeme za absolútne účelové, nebude možné do budúcna vylúčiť akúkoľvek manipuláciu s uvedenými spismi a rovnako tak nebude možné vylúčiť ani to, že sa s týmito spismi oboznámili neoprávnené osoby.“

Z oficiálneho listu Ódorovi

A čo s tým má Kiska?

Bývalý policajný prezident sa vyjadril aj k ďalšej veci. A to k dnešnému odsúdeniu bývalého prezidenta SR Andreja Kisku. Pretože to vyzerá tak, že tu „niektorých všetkých všetko spája..“

„Daňový podvodník Kiska bol dnes odsúdený prvostupňovým súdom zo spáchania daňového podvodu. Za to, že sme o tom v minulosti informovali, ma Čurillovci trestne stíhali.

No a pre úplnosť. Podržtaška Lipšica – Kubina, ktorý zastupuje Čurillovcov, Kisku aj Slobodníka, bránil Kisku na súde práve výsluchmi Slobodníka, ktoré ho naučili Čurillovci,“ skonštatoval Gašpar.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Toto sa nestal prvýkrát!
  2. Prokurátor sa odvolal proti miernemu trestu!
  3. Ďalší súd mu dal za pravdu

Pravda je dcérou času..

A len tak pre úplnosť, dodáva autorka textu, že pán Kubina bol veľmi dlhý čas poradcom pani magisterky. Predtým zase sedel v jedenej advokátskej kancelárii s pánom Lipšicom. Možno práve preto nemala pani magisterka, žiadny problém vymenovať ho, na hanbu sveta, za špeciálneho prokurátora. Vo výkone trestu. Po právoplatnom odsúdení súdom.

Hm, nebola to zároveň ona, kto sa vyjadril pred pár dňami, že by mala problém s nomináciou Gašpara a Kaliňáka za ministrov lebo oni sú obvinení?

A zabudnúť by sme nemali ani na to, že pani magisterka ako hlava štátu bola veľmi, veľmi dávno informovaná zo strany SIS o tom, čo sa deje.. raz sa dozvieme aj to, prečo tak veľmi chráni svojho prezidenta a „jeho chlapcov.“

Zdroj: FB T. Gašpar, FB M. Š. E.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Gašpar podal trestné oznámenie: GP SR má prešetriť nové závažné informácie o „čurillovcoch!“

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie