eReport.sk
Toto sa nestal prvýkrát!
Anka Žitná Lučaiová. Foto: fb/anka.zitna

Moderátorka Žitná Lučaiová: Čurillovcom tečie do topánok, preto likvidujú spisy hlava-nehlava!


To, že z policajnej inšpekcie po voľbách začali miznúť dokumenty týkajúce sa čurillovcov, pravdepodobne nebude náhodou. Sú to totižto práve títo vyšetrovatelia NAKA, ktorí sú podozriví z trestnej činnosti v rámci výkonu svojho povolania.

Aj napriek tomu, že sa ich prezidentka SR Zuzana Čaputová pravidelne zastáva, je možné, že si ich spravodlivosť už čoskoro nájde.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Upozornil na to známy advokát
  2. Prokurátor sa odvolal proti miernemu trestu!
  3. Ďalší súd mu dal za pravdu

Zachraňujú si čurillovci „zadky“?

„´Elitným´ vyšetrovateľom tečie do topánok? Likvidujú spisy na inšpekcii hlava-nehlava. Priam sa zdá, akoby si nezachraňovali iba vlastné zadky, ale aj tie vyššie. Riaditeľ odboru špeciálnych činností na UIS a jeho zástupkyňa píšu list ministrovi vnútra, kde popisujú, ako ´Čurillovci´, presnejšie šéf inšpekcie Juhás a jeho zástupca Svitok (áno, TEN Svitok, ktorý sexuálne obťažoval šéfku tímu Oblúk majorku Santusovú) likvidujú dôkazy o trestnej činnosti tzv. Čurillovcov,“ všimla si známa moderátorka Anna Žitná Lučaiová.

List dvoch zamestnancov inšpekcie ministrovi vnútra, ktorým je v tomto momente premiér Ľudovít Ódor, je autentický. Jeden zo zamestnancov to totižto priamo potvrdil médiám. V tomto prípade by sa mohlo teda jednať o cielenú likvidáciu dôkazov, čo by mohlo byť priamym dôvodom pre konanie samotnej polície, alebo Generálnej prokuratúry SR. Takéto kroky sa však zatiaľ neudiali a možno prídu až po odchode Štefana Hamrana z čela polície.

Ódor a Vallov nočný primátor nekonajú

„Ministrom vnútra je premiér Ódor, de facto rezort vedie bývalý Vallov nočný primátor Bratislavy Martin Kralovič. Úprimne pochybujem, že tušia, čo s týmto prúserom majú robiť. Alebo aj tušia- a práve preto Juhása so Svitokom nechajú dokonať, čo začali?,“ pýta sa na záver svojho statusu Žitná Lučaiová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Moderátorka Žitná Lučaiová: Čurillovcom tečie do topánok, preto likvidujú spisy hlava-nehlava!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne