eReport.sk
Jozef Pročko, foto: tasr

Zúfalý Pročko: Mazurek ohrozuje moju rodinu. Ľudia im želajú hrozné veci!

Spor medzi poslancami Milanom Mazurekom (Republika) a Jozefom Pročkom (OĽANO) začína naberať na obrátkach. Pred nedávnom nezaradený poslanec zverejnil video z poslaneckého bufetu, ktoré má usvedčovať Pročka z toho, že nenosí rúško.

„Toto pokrytectvo je neuveriteľné a na nich vidíte, že vôbec neveria tomu, k čomu tlačia ľudí,“ presviedča vo videu Mazurek. „Extrémista Mazurek nevie, ako by ma dehonestoval, tak natočil skryté video v parlamentnom bufete, kde sme pili kávu a dali sme si k tomu tyčinky,“ bránil sa Pročko. „Nepoznám jediného Slováka, ktorý v reštaurácii a v bufete pri pití kávy má na tvári rúško,“ počudoval sa poslanec za OĽANO.

Mazurek zverejnil video, na ktorom poslanci OĽANO nemajú rúška. Pročko hovorí, že pili kávu. – Foto: fb/MilanMazurek.Republika

Ako sa však nechal bývalý zabávač počuť, neprekáža mu ani tak to, že Mazurek o ňom natočil video, ako skôr niečo iné. „Robí to, lebo nemá čo ponúknuť Slovensku okrem agresie a zloby. Jediné, čo mi prekáža, je šikana, ktorú podnecuje a vytvára voči mojej rodine. Jeho priaznivci želajú mojej rodine hrozné veci,“ tvrdí Pročko. „Moju rodinu Mazurek ohrozuje a vedome štve ľudí preto, lebo som v OĽANO. To isté robia aj Suja, Taraba, Uhrík. Ako to skončí?“ vyslovil obavu poslanec za Obyčajných ľudí.

Čítajte viac:

  1. Na snímke poslanci Národnej rady (NR) SR poèas rokovania 9. schôdze parlamentu 8. júla 2020 v Bratislave. FOTO TASR - Martin Baumann *** Local Caption *** COVID-19
  2. Predseda poslaneckého klubu Sme rodina Peter Pčolinský.
  3. Zuzana Čaputová.
  4. Katalin Novák, maďarská ministerka pre rodinu.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zúfalý Pročko: Mazurek ohrozuje moju rodinu. Ľudia im želajú hrozné veci!

Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport