eReport.sk
Belousovová o návšteve holandského kráľa
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovová o krokoch západných krajín: História sa zopakuje. Znova budú nemecké tanky bojovať proti Rusku!

Znova budú nemecké tanky bojovať proti Rusku. Vojna na Ukrajine stále nekončí. Rusko neopúšťa od svojich záujmov a Ukrajina za pomoci spojencov zo západu stále vidí cestu vo víťazstve. Zbrojenie od krajín NATO je enormné. Poľsko, Fínsko a USA posielajú Kyjevu bojové tanky. Napokon sa pridalo i Nemecko. To však dlho s týmto rozhodnutím váhalo.

Nemecký kancelár Olaf Scholz sa napokon pod obrovským tlakom rozhodol dať tankom Leopard 2 „zelenú“ v ceste na Ukrajinu. Tieto kroky však mnohí politickí predstavitelia kritizujú a označujú to za zbytočné eskalovanie tak už vyhrotenej situácie.

Znova budú nemecké tanky bojovať proti Rusku

Na rozhodnutie Nemecka poslať svoje tanky na Ukrajinu reaguje i politička a komentátorka verejného diania na Slovensko Anna Belousovová. Tá v príspevku na sociálnej sieti ostro kritizuje spojencov Ukrajiny. Dokonca varuje pred možným zopakovaním temnej histórie ľudstva.

Na piatkovom stretnutí v nemeckom Ramsteine prisľúbili krajiny NATO Ukrajine bezprecedentnú pomoc. Nemci na tomto stretnutí odmietli poslať na Ukrajinu svoje tanky Leopard. Podľa informácií z tlače kvôli tomuto odmietavému postoju americký minister obrany doslova kričal na nemeckého predstaviteľa! Ako vidno, jeho krik asi zabral, keďže Nemecko prehodnotilo svoje postoje a dnes sme sa dozvedeli, že Nemci pošlú Ukrajine Leopardy,“ uvádza Belousovová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zľava Dušan Velič a Veronika Remišová.
  2. Budú Slováci bez referenda?
  3. Na kombosnímke zľava Igor Matovič a Erik Tomáš.
  4. Vždy som ti držal chrbát!
  5. Každý však musí prispieť!
  6. Spojí sa Drucker s Dzurindom?

„História sa teda zopakuje. Znovu budú nemecké tanky bojovať proti Rusku. História sa však opakuje nielen v tom. Chuť na opakovanie histórie majú aj ďalší nielen Nemci.“

Podporuje Pavel vojnu s Ruskom?

Belousovová varuje pred slovami kanidáta na českého prezidenta Generála Petra Pavla. „Kandidát na českého prezidenta generál Pavel sa dal počuť, že jediná možnosť ako pomôcť Ukrajine, je vstúpiť do vojny s Ruskom! Som presvedčená, že generál sa neukecol a je celkom reálne, že NATO= USA chce do vojny s Ruskom zapojiť ďalšie vazalské štáty predovšetkým východnej Európy.“

„Na Ukrajine je totiž veľký problém so živou silou“

„Situácia je asi dosť vážna, keď Poľsko a Pobaltské štáty prisľúbili Kyjevu odchyt ukrajinských utečencov podliehajúcich mobilizácii na svojom území. Režim Zelenského pristúpil k tomu, že doslova násilne núti brancov, aby išli bojovať,“ kritizuje politička.

Čaputove cena pomenovaná po nacistovi

„Nie je náhoda, že prezidentka Čaputová si nedávno bez hanby prevzala cenu Heinza Schwarzkopfa- nemeckého nacistu! Nezdá sa vám, že nejako podozrivo sa nám tie „európske hodnoty“ začínajú vyfarbovať do čierna a pomaly, ale iste sa začína nacizmus a fašizmus rehabilitovať?!“ dodala politička v príspevku na sociálnej sieti.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová o krokoch západných krajín: História sa zopakuje. Znova budú nemecké tanky bojovať proti Rusku!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti