tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Roger Waters, foto:tasr/ap

Zakladateľ skupiny Pink Floyd Waters: Za udalosti na Ukrajine môže Západ!

Kto skutočne môže za vojnu na Ukrajine? Bola ruská invázia vyprovokovaná odvážnymi slovami a krokmi západných veľmocí? Tieto otázky si zrejme kladie i spoluzakladateľ známej skupiny Pink Floyd Roger Waters, ktorý v rozhovore pre zahraničnú televíziu CNN ostro pomenoval podľa neho skutočné dôvody začatia tejto nešťastnej udalosti.

Biden vojnovým zločincom?

Niekdajší líder skupiny Pink Floyd viedol pred pár mesiacmi dialóg s mladou ukrajinskou fanúšičkou Alinou, v ktorom obvinil Západ, že prikladá do ohňa, ktorý ničí jej prekrásnu krajinu. Vtedy obvinil práve USA a spol. zo zbytočného provokovania.

Do kontroverzie sa spevák dostal po nedávnej udalosť, kedy počas jedného z koncertov ukázal divákom fotku s americkým prezidentom Joe Bidenom, na ktorej bol šéf Bieleho domu vykreslený ako vojnový zločinec.

Môže západ za vojnu na Ukrajine?

„Západ prilieva olej do ohňa na Ukrajine. Ide o závažný trestný čin. Prečo štáty nevyzvú Zelenského, aby začal rokovania o ukončení tejto hroznej vojny?“ pýta sa Waters v rozhovore.

Hudobník ďalej hovorí: „Nezabúdajte, že počas druhej svetovej vojny zahynulo 23 miliónov Rusov, ktorí bránili vás a mňa pred nacistami. Keď sme sa zapojili, Rusi už mali takmer všetko hotové.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zakladateľ skupiny Pink Floyd Waters: Za udalosti na Ukrajine môže Západ!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku