tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Milan Majerský
Milan Majerský. Foto: tasr

Z čoho platí šéf KDH stavbu domu? Majerský: Voľby sa blížia, pokusy o diskreditáciu sa množia!

Milan Majerský reagoval na útoky, ktoré sú namierené na jeho osobu. Priznáva, že stavia s manželkou rodinný dom. Zároveň však pripomenul, že finančné zdroje, z ktorých výstavbu nového rodinného hniezda pokrýva, sú legálne.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Jozef Hajko, ekonomický expert KDH.
  2. Zuzana Čaputová
  3. polícia, páska
  4. Milan Majerský
  5. Šéf KDH Milan Majerský (v popredí).

„V príspevku na Facebooku som si prečítal informácie, ktorými chcel autor vytvoriť senzáciu a škandalizovať moju osobu v čase pred voľbami. Za predmet útoku si vybral stavbu nášho domu a klamstvami naozaj nešetril,“ takto začal svoj príspevok na sociálnej sieti predseda KDH a župan Prešovského samosprávneho kraja.

„Moje dlhoročné úspory som nemíňal“

Vzápätí pripomenul, že „posledných takmer 20 rokov žijem v paneláku a nikdy som to netajil.“ „Rovnako som netajil, že vo veku 50 rokov staviam s mojou manželkou dom, do ktorého by sme sa raz radi presťahovali,“ uviedol Majerský.

Šéf KDH odmietol kritiku, že stavbu domu, ktorý stavia financuje z pokútnych prostriedkov. „Dočítal som sa, že jediným zdrojom financovania domu u mňa môže byť krádež, lebo inak to nevychádza. Rád a s čistým svedomím môžem všetkých uistiť, že moje dlhoročné úspory z terajšej práce i predošlých zamestnaní som nemíňal na pohodlný život, nikdy som nežil v luxuse, nič som neukradol a nikomu nič nedlhujem,“ podčiarkol šéf kresťanských demokratov.

Je to spoločná investícia. Manželka pôsobila v zahraničí

Ako sa teda k nemalým peniazom, ktoré v súčasnosti výstavba domu zahŕňa Majerský dostal? Šéf KDH vysvetlil, že si na to poctivo zarobil on aj jeho nežná polovička: „Moja manželka, s ktorou dom staviame, roky pôsobila v zahraničí a legálne získavala príjem ako riaditeľka európskej pobočky medzinárodného inštitútu či dnes ako europoslankyňa. Táto naša spoločná investícia v jej i v mojom prípade zúročí naše dlhoročné úspory, pričom na stavbu domu sme si vzali aj riadnu hypotéku. Tvrdenie o niekoľkomiliónovom dome je klamstvo. Zodpovedá myšlienkovému smerovaniu ľudí, ktorí sa držia príslovia, že stokrát zopakovaná lož sa stáva pravdou.“

Stavba vraj nie je ani zďaleka dokončená

Majerský zdôraznil, že on ani jeho manželka nikomu nič nedlhujú. „Ak sa niekto pokúša vytvoriť obraz, že na život v dome potrebujeme kradnúť, účelovo klame a zároveň to vypovedá o jeho myšlienkovom svete, v ktorom žije. Rovnako ako klame o dokončení interiéru domu. Stavba nie je ani zďaleka dokončená, nie je zateplená a ani omietnutá, zatiaľ je bez akéhokoľvek technického vybavenia a zariadenia, podláh, sanity a bývať sa v nej nedá,“ pripomenul Majerský.

A na záver šéf KDH dodal: „Bolo by zaujímavé pozrieť sa na motív i aktivity autora príspevku, ktorého jediným cieľom je moja diskreditácia. Očakávam, že takýchto útokov bude s blížiacimi sa voľbami pribúdať. Mnohým bude veľmi záležať na tom, aby niekto uspel či iný neuspel – za každú cenu. A nebudú sa štítiť ničoho. Ja budem bojovať ako vždy – čestne, aby som sa aj ďalej mohol ľuďom pozerať priamo do očí.“

Zdroj: fb/milanmajerskyofficial


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Z čoho platí šéf KDH stavbu domu? Majerský: Voľby sa blížia, pokusy o diskreditáciu sa množia!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku