eReport.sk
Všetko v poriadku?
Na sociálnych sieťach sa koncom novembra šírila informácia, podľa ktorej mali amerického finančníka maďarského pôvodu Georgea Sorosa zatknúť pre údajné zasahovanie do prezidentských volieb v USA. Foto: tasr

Prokurátor, ktorý chce dostať za mreže Donalda Trumpa, prijal milión USD od Georga Sorosa!

Všetko v poriadku? Keďže žijeme v takom svete a v dobe, v akej žijeme, zrejme áno. Alebo že by nie.. Bývalý americký prezident Donald Trump, cez víkend oznámil, že získal informácie o tom, že naňho tento týždeň bude vydaný zatykač. Trumpovo tvrdenie prišlo po tom, ako sa v médiách objavila informácia, že manhattanský prokurátor Alvin Bragg konzultuje s úradmi v New Yorku možné bezpečnostné aspekty scenára, podľa ktorého by došlo k jeho obžalobe.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Podporujú demokrati korupciu?
  2. Orbán bez servítky
  3. Biden opäť vyzýva Kongres
  4. Politický analytik Ján Baránek.
  5. Trump si pred voľbami verí
  6. Je pravda dezinformácia?

Daily Mail

Priniesol šokujúce informácie. Prokurátor Alvin Bragg prijal obrovský balík peňazí od neziskovky Color Of Change. Za ktorou nestojí nik iný ako americko-maďarský finančník a filantrop židovského pôvodu George Soros.

Ten je známy nielen vlastnením mnohých médií po celom svete, ale i svojim vplyvom. A tiež tým, že je skôr podporovateľom Bidena ako Trumpa.

Alvin Bragg

Ktorý bol zvolený za Manhattan DA v novembri 2021, bol zapojený do mnohých vyšetrovaní Trumpa a jeho rodiny predtým, ako minulý rok zložil prísahu, Keď pracoval v kancelárii Generálneho prokurátora v New Yorku, zaviazal sa, že Trumpa raz dostane do väzenia.

Všetko v poriadku?

Bragg sa navyše vôbec netají spriaznenosťou so súčasným americkým prezidentom Joe Bidenom. A tomu, ako už vieme, oddane slúži i FBI. Či by to takto malo fungovať v „kolíske demokracie“ a právnom štáte, nechám na posúdení čitateľovi.

Zábavné

To začína byť, keď načrieme do hĺbky faktov. Prokurátor stíha Donalda Trumpa za to, že platil istej pánskej spoločníčke a tieto platby utajil.

Bragg ale z milióna USD, ktoré prijal od Sorosa musel polovicu vrátiť potom, ako naňho „neidentifikovaná žena vzniesla bližšie nešpecifikované obvinenie ( v tom čase Bragg pre DailyMail.com povedal, že neurobil nič zlé).“  

Kto ovplyvňuje voľby, justíciu a svetové dianie?

V priebehu rokov  Soros „investoval“ milióny do liberálnych prokurátorov v Amerike. Robil tak buď priamymi darmi, alebo cez svoje nespočetné nadácie. „Kupoval si voľby, to, kto bude zvolený, kupoval si tých, ktorí podporujú jeho liberálny program,“ uviedol denník Daily Mail.

„Následne boli zrušené mnohé ustanovenia o kauciách a tiež vyššie postihy napr. za krádež, či bezohľadnú jazdu. To viedlo k rozpadu práva a poriadku v USA. Kriminalita vzrástla práve v mestách, ktoré majú pod dohľadom Sorosovi prokurátori.“

Takže otázka na záver, bude niekto stíhať aj Alvina Bragga a Georga Sorosa?

Zdroj: rtvs, Daily Mail,


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prokurátor, ktorý chce dostať za mreže Donalda Trumpa, prijal milión USD od Georga Sorosa!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti