eReport.sk
Je pravda dezinformácia?

VIDEO Twitter Files: Riadená cenzúra zabraňovala ľuďom dozvedieť sa o nežiadúcich účinkoch vakcín!

Je pravda dezinformácia? Čím ďalej tým viac to začína vyzerať tak, že áno. Pokiaľ sa bavíme o „vakcínach,“ ktoré boli vyrobené novým spôsobom a za, ktoré samotné výrobné spoločnosti nepreberali zodpovednosť( resp. za ich nežiaduce účinky, príp. úmrtia), k ľuďom sa mali (pokiaľ žijeme v normálnom svete a v demokratických štátoch) dostávať objektívne informácie. Najnovšie fakty z Twitter Files však odhalili, že sa dlhodobo dial pravý opak.

The Virality Project

Ako sme vás v minulosti informovali, potom ako Musk prevzal Twitter, spolu so skupinou investigatívnych novinárov odhaľuje „Twitter Files.“ Najnovší, už devätnásty diel odhalil, že The Virality Project, iniciatíva Stanfordskej univerzity spustená v máji 2020, ktorá je financovaná federálnou vládou, nerobila nič iné, ako sa podieľala na štátom riadenej cenzúre.

„Demokratická cenzúra“

Novinár Matt Taibbi poukázal na to, že táto iniciatíva inštruovala platformy sociálnych médií Big Tech, ako sú Twitter a TikTok, aby podnikli kroky voči dezinformáciám. Problémom je, že to, čo je dezinformácia určoval štát.

Neodvíjalo sa to od štatistík a dát. Ale od toho, či by nejaká informácia mohla „ľudí odradiť od očkovania.“ „Alebo v nich vyvolať pochybnosti.“ Ak áno, išlo o „dezinformáciu.“

Za „dezinformáciu“ boli označované aj všetky príspevky užívateľov, ktorí zdieľali svoje nežiadúce účinky po očkovaní.

Komunikácia medzi Twitterom a The Virality Projekt, ktorú Taibbi zverejnil na svojom Twitteri

Je pravda dezinformácia?

Možno si ešte pamätáte, ako sa i na Slovensku hovorilo o krvných zrazeninách, ktoré spôsobila vakcína Astra Zeneca.

Aj u nás sa vtedy hovorilo, že je to len „hoax,“ a množstvo ľudí, ktorí trpeli týmto závažným nežiaducim účinkom(stále nemáme údaje o tom, koľkí ľudia v SR po očkovaní zomreli), je zanedbateľné. O pár týždňov sa ňou však na Slovensku v tichosti očkovať prestalo.

Taibbi odhalil aj to, že i v USA federálna vláda cenzurovala skutočné príbehy ľudí, u ktorých sa po očkovaní Astro Zenecou objavili krvné zrazeniny. „Lebo by to mohlo úplne ohroziť vakcináciu obyvateľstva.“

Poslušný, vypnutý, mŕtvy.. občan

Novinár poukázal i na ďalší zaujímavý fakt. Dňa 26. apríla 2022 sa rozhodlo, že pri rezorte vnútra sa zriadi „vládne centrum pre kontrolu dezinformácií.“ Návrh Veroniky Remišovej, o ktorom sme robili rozhovor s doktorkou Jelinkovou Dúdzíkovou, začal u nás vznikať v tom istom období. Ak prejde, účinný bude od 1. septemra 2023.

Žijeme

V zvláštnej dobe. Pravda je dezinformácia. Cenzúra demokracia. Očkovanie experimentálnou vakcínou, za ktorú výrobca nenesie zodpovednosť, ochranou zdravia.

Stále nie je jasné, kto a kedy sa bude za nežiadúce účinky a úmrtia zodpovedať. Otázkou tiež je, prečo a komu záležalo na tom, aby sa očkovali.

Zdroj: Life Sites News, Matt Taibbi Twitter, Twitter Files,


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Twitter Files: Riadená cenzúra zabraňovala ľuďom dozvedieť sa o nežiadúcich účinkoch vakcín!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti