eReport.sk
Vláda vakcíny a sloboda
Lekár Igor Bukovský. Zdroj: Ivona Orešková

Dr. Bukovský pre eReport: Cenzúra fakty nezmení. Ani z klamstiev nestvorí pravdu! ( časť druhá )

Vláda, vakcíny a sloboda.  MUDr. Igor Bukovský, PhD. lekár, „chodiaca encyklopédia“ v oblasti zdravej výživy i životosprávy. Je autorom 15 knižných bestsellerov, ktorých sa predalo v SR a ČR viac ako milión kusov a získal za ne rôzne ocenenia. Dlhé roky sme ho mohli vídať v televíznych reláciách, či počúvať z rozhlasu. V druhej časti nášho rozhovoru sa s ním porozprávam nielen o vakcínach, ale i o tom, či nás dostali k slobode. A priniesli nám zdravie. Rovnako tak, či je strach dobrý radca a premisa „keď budeš poslúchať (nekompetentný) štát, budeš slobodný a zdravý,“ naozaj funguje a fungovala.

Prečítajte si aj:

  1. O vakcíne plnej smrti
  2. Toxic by design?
  3. Vláda vakcíny a sloboda
  4. Prečo sú stále v obehu?

Pán doktor, od riešenia pandémie svet plynule prešiel k vakcinácii. Aký je váš názor na vakcíny proti covidu? 

Myslím si, že najjednoznačnejšiu odpoveď dávajú nasledujúce fakty. V roku 1976 bola použitá vakcína proti prasacej chrípke. Jej použitie spôsobilo jeden prípad so závažným nežiaducim účinkom. Zo sto tisíc podaní. Z tohto dôvodu bolo podávanie tejto vakcíny zastavené.

V roku 1999 bola použitá vakcína proti rotavírusom zn. Rotaschild. Závažné nežiaduce účinky sa prejavili v 10-20 prípadoch zo sto tisíc podaných vakcín. Preto bolo zo zdravotných dôvodov jej podávanie úplne zastavené.

„Bezpečnosť a zdravie“

V roku 2023, pri podávaní historicky úplne novej formy vakcíny, ktorá bola založená na novej mRNA báze, ktorá ma v organizme vytvárať antigén, s tým, že proti tomuto antigénu náš organizmus vytvára protilátky, oficiálne vo svete registrujeme asi 125 prípadov závažných nežiaducich účinkov na sto tisíc podaných vakcín.

Napriek tomu je zo zdravotných dôvodov ich podávanie nie zakázané, ale povolené. A podporované. Propagované. A v niektorých krajinách stále i vyžadované.

„Ako je možné, že takáto vakcína, ktorá násobne viac poškodí ľudský organizmus, ako iné vakcíny, ktoré boli kvôli tomu stiahnuté z obehu, je stále podávaná? A verejnosť je stále ubezpečovaná, že ide o vakcínu bezpečnú?!“

MUDr. Igor Bukovský, PhD.

Alebo aj nie..

V mnohých štátoch už padli kvôli týmto vakcínam, respektíve kvôli ich “blahým účinkom na ľudské zdravie” žaloby. Niektoré z nich už musela priznať i FDA či CDC. Napriek tomu CDC druhým dychom usiluje o to, aby boli v USA zaradené do bežnej vakcinačnej schémy a to už o detí od 6 mesiacov. Mám to chápať tak, že ich ťažké nežiadúce účinky stále prevyšujú “benefity?“

Podľa mňa sa to takto nedá chápať. Neexistuje dostatok spoľahlivých, transparentných, vedeckých údajov, ktoré by potvrdzovali, že použitie mRNA vakcín proti vírusu SARS cov II, má benefity, ktoré by prevyšovali ich nežiadúce účinky.

Ani benefity, ktoré by mohli vyhrať nad poškodením zdravia, či rizika straty života. A to najmä u mladých zdravých ľudí. A absolútne najmä u malých detí.

Navyše my doteraz nepoznáme ani jeden prípad ani v USA ani na Slovensku, kedy by na covid zomrel úplne zdravý mladý človek. Treba tiež poznamenať, že údaje, sú stále vysoko netransparentné.

Biznis

Takže „všetci vieme, ako veľmi tieto vakcíny škodia, ale rozbehnutú biznisový vlak je ťažko zastaviť?“

„Ex riaditeľka klinických štúdií týchto vakcín v spoločnosti Pfizer, sa nedávno pre časopis Nature vyjadrila, že „leteli sme v lietadle, ktoré sme ešte len stavali.“ To asi hovorí za všetko.

Sloboda

Vakcína, ako i všetky opatrenia nám mali zabezpečiť nielen zdravie, ale i slobodu. Sme teda teraz slobodní? 

Chválim Vás za postreh. Áno, treba si pripomenúť, že toto všetko začalo tým, že sme sa všetci mali zatvoriť doma na dva týždne. Aby sme „sploštili krivku.“ Neskôr sme zavreli podniky, reštaurácie, kiná, divadlá, športoviská. Zatvorili sme hranice. Školskú výučbu sme presunuli domov.

„Prestali sme navštevovať našich blízkych. Mnohí sme prišli o možnosť posledný krát sa rozlúčiť. Prišli sme tiež o úsmev. Nosením masiek, či respirátorov. Testovali sme sa, hoci sme boli zdraví. Prišli sme i o možnosť plánovať svoju budúcnosť.“

MUDr. Igor Bukovský, PhD.

Vláda, vakcíny a sloboda

Všetko toto nemalo za následok len zhoršenie fyzického zdravia. Išlo o závažný zásah do psychického zdravia.

Prišli sme i o úspory, či dôstojnosť. Vošli sme do bludiska strachu Boli sme vyložene strašení. A „hecovaní“ k tomu, aby sme sa na ľudí okolo nás pozerali ako na potencionálne riziko. A potencionálnych vrahov. Pretože nás predsa môžu nakaziť. A potom zomrieme..

Nechali sme si pichnúť vakcínu. Nechali sme si pichnúť ďalšiu vakcínu.

„A boli sme sústavne strašení, že ak nebudeme poslušní, tak prídeme o slobodu. Všetko sme to teda robili, aby sme nestratili slobodu. Ukázalo sa, že čím viac to robíme, tým menej sme slobodní.“

MUDr. Igor Bukovský, PhD.

A ukázala sa i ďalšia vec. Že keď sa ešte aj zotročení obyvatelia Čínskej ľudovej republiky, dokázali vzoprieť politickým nezmyselným nariadeniam, ktoré obmedzovali ich život, tak sa ten politický systém rozhodol ustúpiť.

Podľa mňa je toto veľmi silný dôkaz. Nielen toho, že politické opatrenia nemali žiadnu oporu vo vedeckých a medicínskych faktoch. Ale aj dôkaz toho, že ak sa dostatočne veľa ľudí dokáže chytiť svojej dôstojnosti a svojich občianskych práv, tak aj taký brutálny čínsky totalitný systém, ustúpi.

Zmazaný (í)

Keď vás umlčal youtube, rozhodli ste sa napísať Zmazaný (í). Kniha má podtitul,” môj pokus vysvetliť si, čo sa deje.” Podľa vás, čo sa teda udialo? A ako tam svet dospel?

To, čo sa stalo, je stav chaosu. Uvedomujem si ho, pretože v ňom stále žijem. To, čo sa stalo však vzniklo aj našim pričinením. Zanedbali sme naše vzdelávanie, zanedbali sme úctu. A prestali sme chápať ten luxus. Luxus, ktorí sme ako ľudia historicky dosiahli. Taktiež sme ho prestali správnym spôsobom prijímať, užívať si ho a chrániť si ho.

„Dobe konzumu sme dovolili, aby nás obrala o naše hodnoty. Aj o našu vlastnú zodpovednosť. Za vlastné zdravie i životy. Prestali sme veriť v Boha, v najvyššiu autoritu. V tvorcu sveta i v tvorcu morálky.“

MUDr. Igor Bukovský, PhD.

Vláda, vakcíny a sloboda – a my

Spomínam si na výrok pani Kolíkovej, ktorá ešte ako ministerka spravodlivosti, vyhlásila, že, či sa nám to páči, alebo nie, „vláda je tu na to, aby určovala ľuďom, ako majú žiť.“ To považujem za zvrhlé.

Kým my, ktorí máme normálne životy a myslenie, športujeme, vzdelávame sa, staráme sa o deti, starých rodičov, o záhrady, a snažíme sa zo všetkých síl spájať ľudí okolo seba a i spoločnosť, ľudia, ktorí túžia po jedinom- po moci a čistej matérii, prispievajú k jej rozvratu.

Dobré a zlé časy

Myslím si, že sme k tomuto bodu dospeli i tým, že veľká časť mladých ľudí, si v duši nosí prázdnotu. Preto ľahko dokážu prijať heslá a chytiť do ruky transparenty, ktoré im niekto do nich vloží. Bez toho, aby si uvedomovali hlbší kontext, stávajú sa nástrojom. Psychopatov a narcistov, s rôznymi túžbami.

Zodpovední sme my všetci. Spolu. Ako napísal poľský psychiater vo svojej knihe Politická ponerologia( u nás Politická podstata zla) : „Dobré časy tvoria slabých ľudí. A slabí ľudia tvoria ťažké časy. A ťažké časy tvoria silných ľudí.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dr. Bukovský pre eReport: Cenzúra fakty nezmení. Ani z klamstiev nestvorí pravdu! ( časť druhá )

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti