eReport.sk
Konšpirácia sa stáva realitou! Samopal, o ktorom hovoril vo videu aj Tomáš Taraba, sa naozaj v kuchynke kancelárie ministra životného prostredia nachádzal.
Minister životného prostredia Ján Budaj. Foto: tasr

VIDEO Takto ministra Budaja ešte asi nikto nikdy neponížil: Poslanec Taraba mu naložil fakt brutálne!

Rokovanie Národnej rady SR (NR SR) prinieslo v piatok poriadnu slovnú prestrelku. Postarali sa o ňu nezaradený poslanec Tomáš Taraba a minister životného prostredia Ján Budaj (OĽANO).

Vo svojej dvojminútovej faktickej poznámke odkázal poslanec Taraba ministrovi Budajovi, že klame verejnosť v priamom prenose a spoločne so svojimi kolegami z ministerstva a hnutia OĽANO si chcú v tichosti podeliť obrovské sumy peňazí.

Ste luhár a zbabelec, odkázal Budajovi Taraba

„Pokiaľ ide o Vaše tvrdenie, že je tu niekto luhár, tak áno, Vy ste luhár! Pretože včera pán poslanec Šíbl (OĽANO), ktorého obvinil koaličný poslanec Linhart (Sme rodina), že si tu idete rozobrať jeden a pol miliardy euro, tak tento pán tu oklamal v priamom prenose všetkých ľudí, keď povedal, že v piatom pásme ochrany bude naďalej povolené poľovníctvo,“ odkázal ministrovi Taraba.

Nezaradený poslanec, ktorého je často vidieť v spoločnosti bratov Kuffovcov následne na adresu šéfa envirorezortu dodal „Vy pán Budaj, ako najväčší luhár a zbabelec, ktorý ste sa báli predložiť tento návrh zákona a nechali ste tu predkladať také kapacity, ako Kozelovú v teniskách, tak vy ste následne na facebookovom profile uviedli, že to nie je pravda, a že sa nebude môcť v piatom pásme vykonávať poľovnícka činnosť. Vy klamete v priamom prenose!“

Chcete v tichosti rozobrať jeden a pol miliardy eur!

Poslanec Taraba si nedal servítku pred ústa a rozvinul ďalej kritiku koaličného poslanca za Sme rodina Patrika Linharta, ktorý sa na poslednom rokovaní NR SR postavil pred rečnícky pult, kde práve stál poslanec za OĽANO Šíbl a vizuálnou pomôckou ukazoval, že zástupcovia OĽANO na ministerstve životného prostredia v spolupráci s mimovládnymi organizáciami si chcú rozobrať jeden a pol miliardy eur.

VIDEO Taraba: Budaj dnes prišiel primitívne nadávať do parlamentu opozícii a ľuďom

Zdroj: fb/tomastaraba.sk, nrsr

„Každý zrejme zachytil v mailovej schránke tú ponuku z Nigérie, že vám píše právnik, že ste zdedili 10 miliónov a stačí, že pošlete 1 500 eur na právne poplatky a dostanete sa k dedičstvu. Presne o tom je vaša reforma. To nie je o žiadnej ochrane národných parkov, toto je o tej jednej a pol miliarde, ktoré ste si tu cez neziskovky nastavili a podelili. Predlžujete si to tu, pretože si to tu teraz porciujete ako takú korisť,“ zaklincoval Taraba.

VIDEO Reakcia Tarabu na vystúpenie Budaja: Ste luhár a klamete, vôbec nejde o Národné parky

Pripájame aj video s vystúpením šéfa envirorezortu Budaja, teda jeho zostrih, od agentúry TASR.

VIDEO Budaj: Slovensko obstojí, iba keď sa tohto totalitného smradu zbaví

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Minister životného prostredia SR Ján Budaj (OĽaNO)
  2. Toto je ten Budajov vegetarián
  3. Eduard Heger na statusovej fotke k národným parkom.
  4. Katalin Novák, maďarská ministerka pre rodinu.
  5. Ján Budaj (OĽaNO)
  6. Protest proti reformám národných parkov.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Takto ministra Budaja ešte asi nikto nikdy neponížil: Poslanec Taraba mu naložil fakt brutálne!