eReport.sk
Eduard Heger na statusovej fotke k národným parkom.
Eduard Heger na statusovej fotke k národným parkom. Foto: fb/premier

Lesník Huliak dal Hegera poriadne do laty: Toto si ekonomicky zruinované Slovensko nemôže dovoliť!


Člen predsedníctva Slovenskej poľovníckej komory (SPK) a predseda strany Národná koalícia Rudolf Huliak poriadne skritizoval „ľúbivé“ slová predsedu vlády Eduarda Hegera (OĽANO) o zákonnej úprave národných parkov, o ktorej by sa malo hlasovať už na prebiehajúcej schôdzi Národnej rady Slovenskej republiky. Huliak okrem iného označil Slovensko za ekonomicky zruinované.

„Verím, že zmena zákona o ochrane prírody a krajiny, ktorá nám otvára dvere do zelenšej epochy, v parlamente nakoniec prejde. Ochrana prírody musí byť osobným záujmom každého z nás,“ vyjadril sa Heger na svojej fanúšikovskej stránke.

Tvrdá kritika zákona zo strany lesníka

Celospoločenská aj politická realita je však taká, že ani zďaleka neexistuje na podobe zákona zhoda. Hegerove pekne sformulované vety ani ľudí, ktorých sa zmeny priamo týkajú, zjavne veľmi nepresvedčili. „Bez zonácie chrániť, kompenzovať , ale pre boha z čoho? Veď Slovensko krachuje vo všetkých oblastiach verejného života a bezzásah a také množstvo kompenzácie si nemôžu dovoliť v iných ekonomicky silných krajinách, nie to ešte na ekonomicky zruinovanom Slovensku,“ vyjadril sa Huliak v reakcii na Hegerov status.

Zdroj: fb/ingrudolfhuliak

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Premiér Eduard Heger (OĽaNO) počas príhovoru na Stredoeurópskej energetickej konferencii na tému Zelená obnova po pandémii 22. novembra 2021 v Bratislave.
  2. Predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina).
  3. Konšpirácia sa stáva realitou! Samopal, o ktorom hovoril vo videu aj Tomáš Taraba, sa naozaj v kuchynke kancelárie ministra životného prostredia nachádzal.
  4. Protest proti reformám národných parkov.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lesník Huliak dal Hegera poriadne do laty: Toto si ekonomicky zruinované Slovensko nemôže dovoliť!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: