eReport.sk
Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) v štúdiu spravodajskej televízie.
Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) v štúdiu spravodajskej televízie. Zdroj: ta3.com

VIDEO Liberáli sa bavia na poslancovi Hlasu: Šutaja Eštoka dokáže vyvrátiť len Šutaj Eštok!

Koaličná strana Sloboda a Solidarita sa zabáva na poslancovi NR SR Matúšovi Šutajovi Eštokovi (Hlas-SD), ktorý sa v nedeľu stretol v diskusii V politike na TA3 so saskárom Miroslavom Žiakom. Eštok vládneho poslanca pred kamerami upodozrieval z toho, že má vypité. A sulíkovci mu to spočítali tak, že zverejnili zostrihané video, v ktorom pokúsili generálnemu manažérovi strany Petra Pellegriniho, zrkadlo.

Moderátor sa počas nedeľňajšej diskusie rozhorčoval nad vyhláseniami, ktoré odzneli minulý týždeň v parlamente, pričom narážal na slová poslancov Smeru-SD, ktorí obviňovali niektorých koaličníkov z toho, že užívajú nepovolené omamné látky.

„Ja neviem, či ste si niečo vypili pred reláciou“

Napríklad šéfka klubu SaS Anna Zemamanová si na svoju adresu vypočula, že fetuje. „Evidujete niektoré takéto výroky akéhokoľvek môjho poslaneckého kolegu?“ – reagoval Eštok na pohoršenie moderátora s tým, že politici z Hlasu v parlamente sa spomínaného urážania koaličných poslancov nezúčastňovali.

Lenže za niekoľko minút sa podarilo Žiakovi v štúdiu „vyrušiť“ Eštoka tak, že ten na adresu saskára poznamenal: „Ja neviem, či ste si niečo vypili pred reláciou, alebo… Kľud, máte čas…“ A hneď bol dôvod ukázať na poslanca opozície prstom tak zo strany moderátora, ako aj vládneho poslanca. Žiak sa, samozrejme, neubránil smiechu.

„Môžeš odísť zo Smeru, ale Smer z teba nikdy neodíde“

„Každý, kto tento týždeň videl parlamentú rozpravu, musel byť zhrozený z toho, do akého morálneho bahna sa zakopali poslanci opozície. Obľúbeným primitívnym argumentačným faulom Fica, Blahu, Vaľovej a im podobných bolo, že poslanci koalície berú drogy. Samozrejme, bez akéhokoľvek dôkazu či logiky. Poslanec Hlasu Matúš Šutaj Eštok dnes kolegov zo strany bránil, že oni predsa boli slušní, vecní a podobné invektívy nepoužívali, aby o tri minúty použil presne taký istý primitívny útok na nášho poslanca Mira Žiaka. Môžeš odísť zo Smeru, ale Smer z teba nikdy neodíde…“ – komentovala situáciu v štúdiu strana SaS v statuse, ktorý nazvali: „Nikto nedokáže tak vyvrátiť Šutaja Eštoka, ako dokáže Šutaj Eštok vyvrátiť Šutaja Eštoka.“

Zdroj: fb/stranasas

Mohlo by vás zaujímať:

  1. poslanci z Hlasu
  2. Miroslav Žiak (SaS) na snímke z videa.
  3. Matúš Šutaj Eštok v štúdiu Slovenského rozhlasu.
  4. Anna Zemanová (SaS)


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Liberáli sa bavia na poslancovi Hlasu: Šutaja Eštoka dokáže vyvrátiť len Šutaj Eštok!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti