eReport.sk
Na kombosnímke zľava Richard Sulík (SaS) a Igor Matovič (OĽANO)
Na kombosnímke zľava Richard Sulík (SaS) a Igor Matovič (OĽANO). Foto: tasr

VIDEO Ježiško Igor a Riško z Gurunu? Urážky, hádky, obviňovanie a nulový výsledok!

Tak toto je poriadna šaškáreň! Opozičná strana Smer-SD v piatok krátkym videom upozornila na hádky, ktoré sa udiali v parlamente medzi ministrami a predsedami koaličných strán OĽANO a SaS Igorom Matovičom a Richardom Sulíkom. To, že títo dvaja koaliční partneri sa nemajú príliš v láske, si už všimol azda každý. No aby v čase, keď mnohí ľudia nestíhajú žiť už ani „z ruky do úst“, vládni predstavitelia venovali niekoľko parlamentných hodín svojim vzájomným sporom a neprišli počas toho ani k náznaku kompromisného a všeobecne spoločensky prospešného riešenia, tak to je pre veľkú časť občanov azda už prisilná káva.

Kvetnaté výmeny názorov, osobné urážky, vzájomné obviňovanie a osočovanie, skryté obvinenia z korupcie a z „rozflákavania“ peňazí a nulový výsledok. Tak vyzerala piatková parlamentná komunikačná dynamika medzi Sulíkom, Matovičom a niekoľkými poslancami ich strán, azda na čele so saskárom Petrom Cmorejom.

Sulík počas ostrej výmeny nazval Matoviča napríklad aj Ježiškom a Matovič o šéfovi liberálovi zase vyhlásil, že pristál z Gurunu. Cmorej pre zmenu v pléne NR SR „prosil“ pre lídra OĽANO náhubok…

„Aj by to bolo smiešne, keby to nebolo také desivé! Nikto nedokáže vytvoriť horší obraz o tejto vláde, ako ona samotná,“ vyjadrila sa k videu strana Smer-SD na sociálnej sieti.

Zdroj: youtube.com/smer-sd

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na ilustračnej snímke predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO) stojí pred dverami historickej budovy Úradu vlády SR.
  2. Politologička Aneta Világi.
  3. Letecká snímka areálu firmy Bukóza Holding, a. s. v Hencovciach (ilustračné foto).
  4. Pohľad na čerpaciu stanicu v maďarskej Rajke
  5. Generálny riaditeľ Siemens Vladimír Slezák na archívnej snímke.

V piatok vyvolalo ostré roztržky pléne NR SR rokovanie o opatreniach týkajúcich sa balíka protiinflačnej pomoci rodinám z dielne ministra financií Igora Matoviča. Minister hospodárstva Richard Sulík ho však pred poslancami navrhol stiahnuť z rokovania s tým, aby ju rezort financií poctivo pripravil a nechal prejsť riadnym legislatívnym procesom. Daňový bonus na dieťa by mal byť podľa Sulíka naviazaný na nezdaniteľné minimum. Tvrdí, že v súčasnosti bonus dostanú aj bohatí, ktorí ho nepotrebujú. To sa však nepáčilo Matovičovi a preto bolo v rokovacej sále poriadne horúco.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ježiško Igor a Riško z Gurunu? Urážky, hádky, obviňovanie a nulový výsledok!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti