eReport.sk
Robert Fico, šéf strany Smer-SD.
Robert Fico, šéf strany Smer-SD. Zdroj: fb/robertficosk

VIDEO Fico na adresu Čaputovej: Keby nebola pokrytecká, postavila by sa v Michalovciach pred kamery!

Fico na adresu Čaputovej uviedol niekoľko príkladov toho, čo by mohla urobiť, keby chcela skutočne ukázať, že je prezidentkou všetkých Slovákov. Ponúkol napríklad odpoveď aj na otázku, na aké skupiny voličov sa vraj chce spoliehať. Šéf Smeru-SD a bývalý trojnásobný premiér Robert Fico nespomínal vo svojom sobotňajšom videu iba hlavu štátu Zuzanu Čaputová. Opäť verejnosti pripomenul, prečo je účasť v januárovom referende pre Slovensko dôležitá.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Obrana demokracie je nevyhnutná
  2. Vraj ide o revolučnú metódu!
  3. Na kombosnímke Štefan Hamran počas tlačovky, na ktorej informoval o vražde v Michalovciach. Vpravo hore zavraždená Erika.
  4. Zľava poslanec NR SR Peter Pollák, europoslanec Peter POllák, vpravo hore fotografia zavraždenej Eriky.

Podľa Fica by sme asi „ťažko hľadali väčšieho pokrytca, ako je pani Čaputová.“ „Scény, ktoré nám zahrala po vražde dvoch mladých ľudí na Zámockej v Bratislave potvrdzujú, že sa pri opakovanej voľbe za prezidentku mieni výrazne spoliehať na hlasy sexuálnej menšiny. Je pritom úplne zrejmé, že tancovanie na hrobe dvoch obetí, ktoré predviedla ona, časť vlády a liberálne médiá, výrazne poškodili téme sexuálnych menšín na Slovensku,“ upozornil Fico.

„Čaputová sa zmohla len na suché vyjadrenie sústrasti“

Opozičný politik v tejto súvislosti pripomenul aj novoročnú brutálnu vraždu 46-ročnej Eriky v Michalovciach. Z beštiálneho zločinu už polícia obvinila a začala väzobne stíhať iba 18-ročného Róma. Mladík bezbrannú ženu dobodal na smrť po tom, ako si vybrala hotovosť z bankomatu. A čo urobila podľa slov šéfa Smeru po tejto vražde hlava štátu? „Pani Čaputová sa zmohla len na suché vyjadrenie sústrasti na Facebooku. Ako by to bolo, preboha, aby povedala jedno jediné krivé slovo na rómskeho útočníka? To je na Slovensku prísne zakázané!,“ pobúrene reaguje Fico.

Mala by vyobjímať majiteľa bankomatu?

„Keby nebola pani Čaputová farizejská, tak by sa, obrazne povedané, postavila pred bankomat v Michalovciach a so slzami v očiach sa vyobjímala s jeho vlastníkom. Tak, ako to urobila s majiteľom reštaurácie na Zámockej v Bratislave,“ pripomenul prezidentke líder parlamentnej opozície moment, kedy Čaputová verejne prejavovala sústrasť majiteľovi Teplárne Romanovi Samotnému.

To, že to tak naozaj bolo potvrdzujú aj fotografie, ktoré vlani v októbri obleteli Slovensko.

FOTO Čaputová v objatí s majiteľom Teplárne Samotným 13. októbra 2022

GALÉRIA – Foto: tasr

Fico vyjadril presvedčenie, že Čaputová sa nechce spoľahnúť len na voličské hlasy príslušníkov sexuálnych menšín, ale aj na tie z rómskych komunít. „O tom niet žiadnych pochybností,“ podčiarkol šéf opozičnej strany.

Vraj jej ide aj o fanúšikov marihuany

Podľa politika je tu ešte ďalšia skupina občanov, ktorá je z pohľadu výtlaku vo voľbách pre prezidentku zaujímavá. „Treťou volebnou skupinou sú pestovatelia a díleri marihuany. Kto sa pozrie na ňou udelené milosti, nájde tam aj odpustenie osem rokov z desať ročného väzenia mužovi, ktorý pestoval konope vo svojom vinohrade. Alebo milosť páchateľovi, ktorý bol opakovane prichytený s touto drogou,“ spresnil Fico.

„Je nás stále podstatne viac“

Šéf Smeru Čaputovej odkázal, že je na nej, koho chce oslovovať. Zároveň však pripomenul: „Nezabúdajte, že heterosexuálov, iných ako Rómov a nekonzumentov marihuany, je nás stále podstatne viac. A privítali by sme, keby ste sa zaujímali aj o nás.“

Vrcholom pokrytectva prezidentky je podľa Fica jej postoj k referendu.

Viac sa dozviete v pripojenom videu Roberta Fica:

Zdroj: fb/robertficosk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico na adresu Čaputovej: Keby nebola pokrytecká, postavila by sa v Michalovciach pred kamery!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti