eReport.sk
Obvineného 18-ročného Valentína H. predvádzajú policajti pred sudcu. Foto: tasr

VIDEO TOTO je Valentín obvinený z brutálnej vraždy v Michalovciach! Takto ho viedli pred sudcu

Takto ho viedli pred sudcu. Osemnásťročného Valentína H., ktorý je obvinený z vraždy v Michalovciach, vzali do väzby. Vo štvrtok o tom rozhodol sudca pre prípravné konanie Okresného súdu Košice II. Ako pre TASR potvrdila hovorkyňa súdu Anna Pančurová, rozhodnutie nie je právoplatné, obvinený proti nemu podal sťažnosť. Rozhodovať o nej bude Krajský súd v Košiciach.

VIDEO Mladíka obvineného z vraždy v Michalovciach eskortovali na okresný súd

Sudca svoje rozhodnutie voči obvinenému zdôvodnil tým, že „existuje dôvodná obava že ujde alebo sa bude skrývať, aby sa tak vyhol trestnému stíhaniu alebo trestu a bude pokračovať v trestnej činnosti“.

Podľa Pančurovej súd nenahrádza väzbu dohľadom probačného a mediačného úradníka. „Väzba obvineného začala plynúť momentom jeho zadržania 3. januára a vykoná sa v Ústave na výkon väzby v Košiciach,“ dodala.

FOTO Obvineného Valentína H. predvádzajú pred sudcu v Košiciach

GALÉRIA – Foto: tasr

Obvineného 18-ročného Valentína H. predvádzajú policajti pred sudcu pre prípravné konanie Okresného súdu Košice II, vo štvrtok 5. januára 2023 v Košiciach. – Foto: tasr

K vražde v Michalovciach, pri ktorej zomrela 46-ročnú Erika, došlo ráno na Nový rok (1. 1.). Obvinený ju naháňal a viackrát bodol. Následne jej ukradol mobilný telefón a peňaženku. Žena zraneniam na mieste podľahla. Valentín H. čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu vraždy.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO TOTO je Valentín obvinený z brutálnej vraždy v Michalovciach! Takto ho viedli pred sudcu

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti