tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zuzana Čaputová počas Dňa otvorených dverí v Prezidentskom paláci.
Zuzana Čaputová počas Dňa otvorených dverí v Prezidentskom paláci. Foto: tasr

VIDEO Čaputová ďakovala občanom: Takto to vyzerá u mňa v práci, keď sem príde 5 000 ľudí za jeden deň!

Pred mesiacom, presnejšie 15. júla tohto roku sa uskutočnil Deň otvorených dverí (DOD) v Prezidentskom paláci v Bratislave. Bolo to prvé DOD počas mandátu prezidentky Zuzany Čaputovej.  Ľudia vtedy na prvý vstup do historického sídla hlavy štátu čakali od rána.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zuzana Čaputová
  2. Prezidentka SR Zuzana Čaputová.
  3. Robert Fico, expremiér, predseda Smeru
  4. Prezidentka SR Zuzana Čaputová.

„Je to veľmi milá príležitosť byť priamo v kontakte s ľuďmi a ukázať im túto krásnu historickú pamiatku,“ uviedla v polovici júla Čaputová na margo adresy, z ktorej úraduje. Agentúra TASR zverejnila aj reakcie zvedavcov, ktorí si nenechali ujsť možnosť vidieť Prezidentský palác zvnútra, prípadne sa osobne stretnúť prezidentkou. Ľubomír z Liptova čakal na vstup približne hodinu pred začiatkom, aby sa dostal dnu. Najviac sa mu páčila ľudskosť a prístup hlavy štátu a jej ochota všetko ukázať a odpovedať na otázky. „Pani prezidentka je veľmi príjemná a skutočne to bol úplne iný zážitok, ako keď si to človek pozerá iba z médií,“ skonštatoval. Jedna z prvých návštevníčok bola aj 84-ročná Mária z Bratislavy. „Všetko je nádherné, vyčistené a vyzdobené. Také doma nemáme,“ uviedla.

Hustá premávka a dobrá nálada

V nedeľu Čaputová zverejnila video z DOD a poďakovala sa občanom, ktorí do „jej“ paláca merali cestu: „Takto to vyzerá u mňa v práci, keď sem príde 5 000 ľudí za jeden deň. Počas dňa otvorených dní sme tu síce mali pomerne hustú premávku, ale veľmi dobrú náladu a príjemnú atmosféru. Ďakujem všetkým návštevníkom a dúfam, že ste sa u nás cítili dobre. Bolo nám cťou vás tu mať.“

Video, ktoré Zuzana Čaputová zverejnila z Dňa otvorených dverí v Prezidentskom paláci

Zdroj: fb/zcaputova

Poďakovať sa je pekné, ale…

Iste, je chvályhodné, že prezidentka sa poďakovala občanom, ktorí do jej sídla prišli a pripomenula si DOD videom, na ktorom sa určite radi nájdu občania, ktorí jej úrad navštívili. Legitímne sa však môžno opýtať aj to, či týmto „ťahom“ skôr nesleduje na radu svojho PR tímu, vlastnú pozitívnu prezentáciu, ktorá má vyslať do spoločnosti signál, že síce v prieskumoch jej popularita klesá, ale v realite k nej ľudia zdieľajú rešpekt a obdiv. Veď si stačí pozrieť video, ktoré prezidentka dnes zverejnila, mesiac po DOD. Úsmevy občanov, radosť na tvárach detí a vytešená Čaputová, ktorá je ústrednou postavou klipu.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Čaputová ďakovala občanom: Takto to vyzerá u mňa v práci, keď sem príde 5 000 ľudí za jeden deň!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku