eReport.sk
Foto: instagram

VEĽKÁ GALÉRIA Hniezdočko Dary Rolins: Kúsky zlata a TOTO muselo stáť balík!

Mnohí ju označujú za inšpiratívnu ženu a milujú ju nie len kvôli jej speváckemu talentu, ale aj pre jej názory. Na sociálnych sieťach, kde Dara Rolins (49) zverejňuje zábery zo svojho života, ju sleduje viac ako pol milióna ľudí a tak niet divu, že voči nim má akúsi zodpovednosť.

Okrem príspevkov, ktoré poukazujú na cvičenie, zdravý životný štýl, ukáže aj svoje hniezdočko, v ktorom býva spolu s dcérou Laurou. Dom neďaleko Prahy kúpila ešte za čias minulých, presnejšie keď chodila s raperom Rytmusom. Od vtedy však prešiel veľkou rekonštrukciou a po ňom neostalo ani špinka.

Dominantou poschodového domu je údajne kuchyňa, no svojej kreativite nechala priestor aj v iných priestoroch. Obývacia izba hrá farbami. Detail, ktorý nesmie byť nepovšimnutý sú vankúše, ktoré majú na sebe logo luxusnej módnej značky Versace. Dokonalo ladia s ostatným nábytkom. Speváčka však všetkým vybila dych niečím úplne iným, a to kúpeľňou. Vaňu má obloženú zlatom. Či je však príbytok Dary Rolins podľa vášho gusta, posúďte sami.

Ako býva speváčka Dara Rolins si môžete pozrieť v GALÉRII

Zdroj: Instagram Dara Rolins

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity