eReport.sk
Premiér Robert Fico a prezidentka Zuzana Čaputová Zdroj: tasr/koláž eReport

Vážená pani prezidentka, o demokracii, právnom štáte a ľudských právach nám tu rozprávate práve vy? Pýta sa Fico

Prezidentka Zuzana Čaputová navonok vyzerá ako nadstranícka a „citlivo vnímajúca“ ľudí na Slovensku, zároveň však priznávajúca sa, že im „akosi“ nerozumie. To, že im nerozumie môže byť skutočne pravda, lebo jednak nie je nadstranícka, ale zástupkyňa progresívcov a liberálov od špiku kosti, a zároveň nie je demokratická, o čom svedčia viaceré jej rozhodnutia. Na to nadväzujú aj viaceré jej kroky, ktoré odporujú právnemu štátu a ľudským právam, Takže, aká vlastne je, tá „naša“ hlava štátu?

Hovorí sluha médií, Sorosa a tretieho sektora

Mandát prezidentke Čaputovej končí 15. júna tohto roku a na jej miesto príde niekto iný, pretože ona už byť prezidentkou nechce. Vo svojich televíznych diskusiách veľmi rada hovorí o demokracii u nás, ale aj našom právnom štáte či ľudských právach, ktoré práve ona nie raz pošliapala. Ako, to jej v statuse pripomína premiér a šéf strana Smer-SSD Robert Fico, ktorý zareagoval na jej nateraz posledné televízne vystúpenie. „Čítam výstupy z dnešného televízneho vystúpenia prezidentky SR Z. Čaputovej a neverím vlastným očiam,“ priznáva hneď v úvode Fico.

O ľudských právach nám tu hovorí sluha médií, Sorosa a tretieho sektora, ktorý neutrúsil jedno jediné slovo ľútosti pri smrti gen. Lučanského, či advokáta Krivočenka.

Robert Fico, premiér a predseda strany Smer-SSD

„O demokracii nám tu rozpráva žena, ktorá zmarila najvyššiu formu demokracie – referendum o predčasných voľbách. O právnom štáte nám tu rozpráva človek, ktorý sa zastal zločincov vyšetrovateľov NAKA Čurillovcov a zloducha Lipšica a ani jedno slovo nepovedal na ochranu vyšetrovateľky D. Santusovej, ktorej Čurillovci chceli zapáliť auto a niekam ju nakopať. O ľudských právach nám tu hovorí sluha médií, Sorosa a tretieho sektora, ktorý neutrúsil jedno jediné slovo ľútosti pri smrti gen. Lučanského, či advokáta Krivočenka,“ nedáva si Robert Fico servítku pred ústa. Ale to nie je všetko!

Ľudia by si mali vybrať skutočnú hlavu štátu

„O odložení menovania nového bezúhonného riaditeľa SIS o štyri mesiace nám hovorí žena, ktorá v rokoch 2020 až 2023 na vlastné oči sledovala rozklad tajnej služby a dnes ho svojou nečinnosťou mieni ďalej podporovať. A ešte aj zavádza verejnosť, keď tvrdí, že v posledných týždňoch neexistovala čulá komunikácia medzi jej Kanceláriou a Ústavným súdom SR,“ pridal premiér, ktorý chápe, že je sklamaná z toho, „ako s vami naložili vaši majitelia, keď vám nedovolili opätovne kandidovať a vymysleli pre Slovensko I. Korčoka. To vás ale neoprávňuje, aby ste úplne rezignovali na funkciu hlavy štátu – Slovenskej republiky“. Podľa Roberta Fica je ponižujúce, že prijala úlohu hovorkyne opozície, médií a tretieho sektoru.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podvody na voličoch
  2. Premiér Robert Fico (Smer-SD), Prezidentka Zuzana Čaputová
  3. Korčokova kampaň
  4. Opozícia s mimovládkami tiahnu proti Slovensku
  5. Šimečka Šimečkovci

Robert Fico vyslovil presvedčenie, že éra Kisku a jej je dostatočným dôvodom na to, aby si ľudia na Slovensku vybrali skutočnú hlavu štátu a nie ďalšieho sluhu cudzích záujmov, akým bola ona, a bol by aj Ivan Korčok. „Vážená pani prezidentka, ďakujem vám za dnešné televízne vystúpenie. Dali ste nám ďalších tisíc dôvodov na to, aby sme dostali novelizáciu Trestného zákona do života. A zamysleli sa nad tým, ako reagovať na vašu nečinnosť pri menovaní nového riaditeľa SIS,“ odkázal Zuzane Čaputovej na záver statusu Robert Fico.

Zdroj: FB / Robert Fico


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vážená pani prezidentka, o demokracii, právnom štáte a ľudských právach nám tu rozprávate práve vy? Pýta sa Fico

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie