eReport.sk
Šimečka Šimečkovci
Zľava: syn Michal Šimečka, mama Marta Šimečková rod. Frišová, otec Martin Milan Šimečka Zdroj: Facebook - Michal Šimečka

VIDEO Strana Smer-SSD podala trestné oznámenie na Milana Šimečku za jeho hanlivé výroky na Slovensko a jeho národ

Líder Progresívneho Slovenska Michal Šimečka s obľubou hovorí, že súčasná koalícia rozdelila Slovensko, ktorému robí iba zle a dostáva ho na kolená. Ako sa však ukazuje, ten, kto Slovensku robí zle a dostáva ho na kolená, teda ak už na nich pomaly nie je, je práve opozícia, v ktorej sú Progresívne Slovensko, SaS, hnutie Republika aj s príveskom zo strany Za ľudí, a KDH. A aby toho nebolo málo, práve otec Michala Šimečku je doslova lídrom v urážaní Slovenska a Slovákov. Koho to teda tí Slováci na tých námestiach vlastne oslavujú a volajú, aby mu vládli?

Toto sa jednoducho nedá akceptovať

Zvykne sa hovoriť, že „jablko nepadne ďaleko od stromu“, v prípade otca Milana a syna Michala Šimečku však to jablko zostalo úplne pod stromom. Kým syn nechutne ponižuje Slovensko v europarlamente, otec ho ešte nechutnejšie uráža doma. Za slová, ktoré použil na adresu Slovenska a jeho ľudí by sa mal nielenže ísť hanbiť, ale po vzore niektorých „národovcov“, radšej z neho vysťahovať, ba zmeniť si aj národnosť.

Pripúšťam, že som urobil miernu gramatickú chybu, nebolo to úplne šťastné vyjadrenie. Mal som povedať, že Slováci sú národ zbabelcov, nie zbabelý národ!

Milan Šimečka, otec šéfa Progresívneho Slovenska Michala Šimečku

Najlepšie za takú, ktorá sa nehanbí za svoj národ a krajinu, v ktorej žije. Napríklad USA, pretože tým Šimečkovci najviac drukujú a sú pre nich doslova vzorom demokracie a vlastenectva. Strana Smer-SSD podala dnes na Generálnu prokuratúru SR trestné oznámenie na Milana Šimečku, otca podpredsedu parlamentu a šéfa strany Progresívne Slovensko Michala Šimečku. A to za jeho statné výroky na adresu slovenského národa.

„Tento premiér zbabelého národa, ktorý nikdy nebojoval,“ povedal pred pár dňami Milan Šimečka na adresu Slovenska. Zrejme prvoplánovo chcel síce zrejme potupiť premiéra Roberta Fica, no potupil najmä Slovensko. A v neposlednom rade aj sám seba. I preto dnes niektorí členovia strany Smer-SSD na neho podali trestné oznámenie. „Takéto slová jednoducho nemôžeme akceptovať,“ skonštatoval poslanec parlamentu Juraj Gedra.

Takéto niečo je absurdné a neprijateľné

Šimečkovi staršiemu to ale nestačilo a neskôr, keď ho premiér Fico konfrontoval a vyzval, aby vysvetlil svoje slová, tak povedal: „Pripúšťam, že som urobil miernu gramatickú chybu, nebolo to úplne šťastné vyjadrenie. Mal som povedať, že Slováci sú národ zbabelcov, nie zbabelý národ!“ Takéto slová by podľa Gedru nikdy nemali odznieť vo verejnom priestore, a už vôbec nie od takého človeka, ktorý sa tvári ako morálna autorita v liberálnom svete.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Korčokova kampaň
  2. Programom opozície je škodiť Slovensku
  3. Infantilný marketing
  4. Pravdovravní péskári
  5. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)
  6. Šimečka Šimečkovci
  7. Vraj všetkých šikanuje

„Toto je, podľa nás ďaleko za pomyselnou červenou čiarou, ktorú sme ochotní rešpektovať,“ dodal Gedra, podľa ktorého tieto slová už naplnili aj trestnoprávnu rovinu. „Sú toto slová, ktoré majú Slovensko spájať, alebo ho zásadným spôsobom rozdeľujú?“ pýta sa Juraj Gedra. Aj podľa Erika Kaliňáka sú slová Milan Šimečku absolútne absurdné a v našej spoločnosti neprijateľné. A na dôvažok prečítal to, čo narozprával Šimečka starší aj o Ukrajine, ktorú jeho syn spolu s progresívcami  liberálmi tak obhajuje.

Súdnemu človeku sa pri tom obracia žalúdok. Je to iba dokumentácia toho, akí falošní a farizejskí sú progresívci spolu s liberálmi, pričom ich slová sú myslené vážne iba dovtedy, kým sa nedostanú k moci. Potom… Potom nám Pán Boh pomáhaj… Video z tlačovej besedy vám určite zdvihne tlak a pomôže trochu zorientovať sa v tom, kto sú to Šimečkovci aj médiá, ktoré si s nimi zviazané pupočnou šnúrou.

Zdroj: FB / Smer-SSD

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Strana Smer-SSD podala trestné oznámenie na Milana Šimečku za jeho hanlivé výroky na Slovensko a jeho národ

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne