eReport.sk
Richard Glück Zdroj: YouTube - Smer-SD

VIDEO Glück: Tódová a Šimečka starší oplakávajú Navaľného, no nevinný generál Lučanský tiež umrel vo väzení

Glück upozornil aj na ďalšie výroky Tódovej. Prekáža jej, že minister Šutaj Eštok bol v Infovojne, ktorú na istý čas zakázali, čo poslanec označil za neprípustnú cenzúru Matovičovho režimu, ktorá sa už nikdy nemôže opakovať.

„Dvojaký kilometer liberálnych médií už naozaj nemá hranice. Za jedným nebohým trúchlia, druhého smrť im absolútne nevadí,“ napísal na sociálnej sieti poslanec za Smer-SD Richard Glück.

Zdroj: eReport YouTube.com

Neuveriteľné pokrytectvo

Glück si všimol, že novinári Tódová a Šimečka starší si v najnovšom podcaste Denníka N oplakávali úmrtie opozičného extrémistického politika Navaľného v ruskej väznici. „Mňa osobne ľudsky mrzí akékoľvek úmrtie vo väznici. Dovolil som si však dať ich výroky do kontrastu so smrťou generála Lučanského, ktorý zomrel nevinný, vo väzbe, do ktorej ho poslala sudkyňa Záleská. Frajerka novinárky Tódovej,“ uviedol poslanec.

Šimečka starší tiež v podcaste s Tódovou povedal, že Navaľnyj je hrdina a do Ruska sa vrátil aj napriek tomu, že ho čakal údajne nespravodlivý proces.

„Ale predsa aj generál Lučanský sa vrátil z Chorvátska, lebo sa dozvedel, že mu bolo vznesené obvinenie. Tiež vedel, že bude zatvorený a vedel, že proces, nebude spravodlivý. No napriek tomu prišiel na Slovensko, aby sa postavil Matovičovej mašinérii. Jeho neoznačíte za hrdinu,“ poznamenal Glück.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Premiér Robert Fico (Smer-SD)
  2. Rozdielne pohľady

Poslanec upozornil aj na ďalšie momenty z podcastu. „Tódovej prekáža, že minister Eštok bol v Infovojne, ktorú na istý čas zakázali. Podotýkam, že ju zakázali bez akéhokoľvek súdneho rozhodnutia, len kvôli štátnej cenzúre, ktorá sa rozhodla bojovať proti inému názoru. Toto sa už nikdy nemôže opakovať,“ zdôraznil. Doplnil, že Tódová moderátorov Infovojny označila za pomätencov.

Zdroj: FB / Richard Glück


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Glück: Tódová a Šimečka starší oplakávajú Navaľného, no nevinný generál Lučanský tiež umrel vo väzení

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre