eReport.sk
Podvody na voličoch
Ľubica Karvašová, Ľudovít Ódor, Veronika Cifrová Ostrihoňová a Michal Šimečka Zdroj: Facebook/Michal Šimečka

Eurovoľby: Cifrová Ostrihoňová kandiduje za PS! Zneužila RTVS a na objektívnu sa len hrala


Podvody na voličoch. Po Ódorovi ide v prípade Cifrovej Ostrihoňovej o ďalší podvod na voličoch. Progresívni liberáli majú podvody zapísané vo svojej DNA. Je to logické. Za normálnych okolností by totiž nedokázali získať prakticky žiadnu podporu verejnosti.

Moderátorka verejnoprávnej RTVS vstupuje do politiky. Veronika Cifrová Ostrihoňová, manželka Mateja Cifru známeho ako Sajfa, bude kandidovať vo voľbách do Európskeho parlamentu na kandidátke Progresívneho Slovenska. Oznámil to dnes predseda hnutia Michal Šimečka na tlačovej konferencii.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Korčokova kampaň
  2. Rozdielne pohľady
  3. Šimečka Šimečkovci

Pokrytectvo progresívnych liberálov

Cifrová Ostrihoňová dlhodobo moderovala reláciu RTVS Silná zostava. Vzniká tu preto otázka, či vedome nezneužívala verejnoprávne médium na svoju kampaň. Je totiž vysoko nepravdepodobné, že vstúpiť do politiky sa rozhodla včera. Je naopak vysoko pravdepodobné, že rozhodnutie padlo už oveľa skôr.

Pokrytectvo progresívnych liberálov je do očí bijúce. Od ostatných vyžadujú vysoké morálne štandardy. No pokiaľ ide o nich samotných, tam už takí striktní nie sú. Ak už mesiace vie, že bude kandidovať, slušnosť káže vypadnúť z postu moderátorky verejnoprávnej televízie. Dôvod si mohla takticky kľudne nechať pre seba.

Lenže toto sú typickí liberáli. Za čo by iných zniesli zo sveta, u seba takte prejdú mlčaním. Na dnešnej tlačovej konferencii sa to prejavilo v plnej paráde. Kolegovia novinári nepoložili progresívcom ani jednu otázku. A už vôbec sa nepýtali Cifrovej Ostrihoňovej, či je jej konanie morálne a v poriadku. Najsmutnejšie na tom celom je, že to už nikoho neprekvapuje.

Podvody na voličoch

Všetci sme jej latentnú politickú orientáciu poznali. No dnes Cifrová Ostrihoňová celkom otvorene odhalila, že nikdy nebola ako novinárka objektívna a vždy boja zaujatá. Dnes potvrdila, že obrovská predvolebná kampaň desiatok mimovládok pred predčasnými voľbami, ktorej bola hlavnou tvárou, nebola žiadna apolitická mobilizačná kampaň na zvýšenie celkovej účasti.

Bola to skrytá kampaň pre Progresívne Slovensko. Aj to sme sa síce dovtípili v podstate hneď v úvode, no Cifrová Ostrihoňová nám to dnes dala čierne na bielom.

Po Čaputovej úradníckom premiérovi Ľudovítovi Ódorovi, ktorý je na čele eurovolebnej kandidátky PS, ide v prípade Cifrovej Ostrihoňovej o ďalší podvod na voličoch. Progresívni liberáli majú podvody zapísané vo svojej DNA. Je to logické.

Za normálnych okolností by nedokázali získať prakticky žiadnu podporu verejnosti. Ich politiky sa totiž na Slovensku nestretávajú s pochopením.

Naopak. U veľkej väčšiny vyvolávajú silné znechutenie. No progresívci sa tým nenechajú vyrušovať. Inak povedané, názory väčšiny ich nezaujímajú. Aj tak sú to dezoláti, ktorými pohŕdajú. Oporu teda nemajú doma, ale v zahraničí. A veľmi na ňu spoliehajú. A začínajú byť pre Slovensko čoraz nebezpečnejší.

Zdroj: Zdroj: Facebook – Michal Šimečka

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Eurovoľby: Cifrová Ostrihoňová kandiduje za PS! Zneužila RTVS a na objektívnu sa len hrala

Odoberať
Upozorniť na
21 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne