eReport.sk

Dr. Mesík pre eReport: Matovič, Krajčí, Heger a spol. sú zodpovední za väčšinu covidových úmrtí!


Horšie ako v stredoveku. Pri morových epidémiách. Asi tak sa dá v skratke zhrnúť „menežment pandémie“ covidu na Slovensku počas vládnej garnitúry Igora Matoviča a Eduarda Hegera. Viac k nám tomu povedal MUDr. Juraj Mesík, ktorého „dezinformačné predpovede,“ sa žiaľ, naplnili.

Mohlo by vás zaujímať

  1. V parlamente bude ako nezávislý
  2. Kto bude riešiť následky?
  3. Je vakcína sloboda alebo smrť?

Na svete je najnovšia štúdia „Nadúmrtnosť na COVID-19 v kontexte rozhodnutí zdravotnej politiky 2020-2022.“ V podstate sa z nej verejnosť dozvedá to, čo ste i Vy tvrdili ešte dávno pred jej vznikom. Môže vôbec pri tomto „poznaní pravdy“ ísť o nejaký pocit satisfakcie?

Satisfakcia je tu úplne vedľajšia. O čo tu ide je, či sa pozostalým a obetiam dostane spravodlivosti. Či bude celá kauza poctivo vyšetrená štátnymi orgánmi. A či budú z celej tragédie vyvodené dôsledky tak, aby sa podobné tragické chyby vrátane zneužitia moci už nemohli opakovať.

Štúdia, ktorú zmieňujete nie je zaujímavá z odborného hľadiska, ale preto, že o nej po dvoch rokoch tvrdej cenzúry informovali niektoré mainstreamové médiá. A tým, že sa jej obsahom údajne začala zaoberať Generálna prokuratúra.

„Keď som 10. 12. 2020 podal na GP podanie vo veci katastrofálneho „manažmentu“ pandémie ja, skončilo zametené „pod koberec.“

MUDr. Juraj Mesík

Podnet na GP

Nedostali ste žiadne vyjadrenie?

Generálna prokuratúra podnet poslala na vyšetrenie na krajskú políciu. Tá na okresnú a odtiaľ mi prišlo vyjadrenie, že sa tým nebudú zaoberať. Že to nebudú vyšetrovať bolo jasné od momentu, keď GP poslala podnet na nižšiu úroveň.

Tam totiž na vyšetrovanie tak komplexnej veci ako je podozrenie na zlyhanie štátnych orgánov s dôsledkom masového zomierania tisícok ľudí nemajú ani kapacity, ani politickú voľnosť.

Na skutočné vyšetrovanie kauzy „pandémia“ by musela konať GP. A prvý krok by musel byť vytvorenie špeciálneho teamu vysoko kvalifikovaných a nezávislých prokurátorov.

Nie poslanie podnetu na okres. Nebola vôľa – nebola cesta, ako povedal klasik. Som veľmi zvedavý, čo vyšetria teraz a viem si predstaviť, že vec pôjde znovu „do stratena.“

„Zločiny proti ľudskosti – a podľa mňa boli spáchané práve také skutky – sú ale nepremlčateľné a ku kauze sa budú môcť štátne orgány vrátiť aj neskôr.“

MUDr. Juraj Mesík

Začiatok konca

V dokumente sa spomína celoplošné testovanie. Považujete ho tiež za „začiatok konca?“ Čo hovoríte na fakt, že exminister Krajčí, ktorý si počas neho robil vlastnú štúdiu, klamal, keď uviedol, “ že každý testovaný dal písomný súhlas so štúdiou“?

Masové šprtanie sa v nosohltanoch stoviek tisíc ľudí pravdepodobne prispelo k zrýchleniu šírenia vírusu, ale tragédie jesene a zimy 2020 a jesene 2021 nevysvetľuje. Som presvedčený, že skutočným dôvodom masového zomierania občanov Slovenska na covid bol vládny príkaz ambulantným lekárom liečiť covid len neúčinnou symptomatickou liečbou.

A príkaz lekárom v nemocniciach „liečiť“ covid výlučne neúčinným ale zato šialene drahým novým liekom remdesivir. Tento príkaz vláda (reprezentovaná MZ SR) vydala 26. októbra 2020, teda tri či štyri dni pred prvým masovým šprtaním v nosohltanoch, dochádza tak k prekrytiu dvoch faktorov.

Moc v rukách amatérov

Vysoko účinná prevencia a liečba a všeobecne dostupné liečivá na covid pritom boli známe už od leta 2020!  Podľa mňa šlo nielen o absolútne neodborné nariadenia, ale aj o bezprecedentné zneužitie moci, ktoré nemá v ľudských dejinách obdobu.

Horšie ako v stredoveku

Ani počas najhorších epidémií moru v temnom stredoveku panovníci nezakazovali lekárom liečiť. Podvod so štúdiou ktorý spomínate je ten najmenší problém Krajčího a teamu „odborníkov“, ktorý stojí za týmto príkazom.

Mimochodom, dôsledné vyšetrovanie by odhalilo aj to, či za príkazom, neliečiť ambulantných pacientov a v nemocniciach liečiť ťažko chorých drahými – a ako ukázal čas neúčinnými – experimentálnymi liekmi, nestáli peniaze.

MUDr. Juraj Mesík

Povedzte mi k tomu viac, existujú aj oficiálne dokumenty, ktoré by mohli slúžiť ako dôkaz?

26. októbra 2020 uverejnilo Ministerstvo zdravotníctva SR na oficiálnej stránke https://www.health.gov.sk/Clanok?Hlavna-sprava-COVID-19 v časti „Štandardizované postupy, protokoly a odporúčania“ de facto príkaz pre slovenských lekárov a nemocnice liečiť COVID-19 podľa dokumentu

„Štandardný preventívny, diagnostický a terapeutický postup pri starostlivosti o kriticky chorých s COVID-19.“

Týmto dokumentom vláda nariadila liečiť v slovenských nemocniciach COVID-19 podávaním intravenózneho preparátu remdesivir od firmy Gilead. Cena jedného balenia pritom bola cca 2 100 eur. Už v máji 2020 pritom bola v špičkovom odbornom časopise The Lancet uverejnená práca veľkého medzinárodného teamu lekárov Wang et all.

Tá dospela k záveru, že podávanie remdesiviru hospitalizovaným pacientom s COVID-19 nepomáha. U 66% pacientov, ktorým ho podávali navyše pozorovali silné nežiadúce účinky, kvôli ktorým u 12% museli jeho podávanie zastaviť.

WHO

A to nebolo všetko! Tesne pred uverejnením príkazu vlády (Ministerstva zdravotníctva SR) liečiť v slovenských nemocniciach COVID 19 remdesivirom, bola 19. októbra 2020 v prestížnom  The British Medical Journal uverejnená aj správa o rozsiahlej analýze „WHO Solidarity trial.“

Ktorá potvrdila, že podávanie Remdesiviru nemá, citujem „žiadny merateľný účinok na úmrtnosť a priebeh choroby.“

Vedeli?!

Čiže o neúčinnosti liečby remdesivirom a jej vysokej nebezpečnosti pre pacientov sa v októbri 2020 už veľmi dobre vedelo!

Napriek tomu to bola jediná „liečba“, ktorú vláda SR pripustila. Hoci v tom čase bolo v lekárskej literatúre publikovaných už viacero účinných terapeutických postupov a to pre ambulantnú, aj nemocničnú liečbu covidu.

Napríklad s využitím vitamínu D a jeho derivátov, zinku, hydroxychlorochínu, ivermektínu a ďalších látok a ich kombinácií.

„Včasná liečba viedla k skoro nulovej úmrtnosti pacientov s covidom! A to nielen kdesi v zahraničí – nula pacientov zomrelo na covid napríklad aj doktorke Janekovej v Bratislave. Lenže ona tých svojich včas a energicky liečila – nenechávala ich zomierať podávaním symptomatickej liečby, ako to slovenským lekárom nariadila vláda!“

MUDr. Juraj Mesík

Prečo by ale vláda takto ohrozovala životy obyvateľov svojej vlastnej krajiny? Vidíte dôvod?

Ja ho vidím v kombinácii hlbokej nevzdelanosti a korupcie. Hlbokej nevzdelanosti politikov, veď časť z tých najvyšších sa ukázala byť plagiátormi, teda získali tituly podvodom, a v nevzdelanosti v kombinácii s korupciou v radoch „odborníkov“, ktorí pre vládu tie nariadenia a príkazy ako liečiť – neliečiť pripravili.

Biznis so životmi

Na základe dostupných databáz finančných vzťahov medzi farmaceutickými firmami a slovenskými lekármi predpokladám, že viacerí z autorov a propagandistov vládnych „protokolov a odporúčaní“ pre liečbu COVID-19 boli dlhodobo (to jest už roky pred pandémiou) odmeňovaní firmami ako Gilead, Pfizer, Merck atď. finančnými aj inými formami.

Na pandémii samozrejme zbohatlo aj nemálo ďalších ľudí. Každá tragédia je pre pár ľudí príležitosťou nabaliť sa.

Na ďalšej strane rozhovoru si porovnáme úmrtia u nás a vo Fínsku a Nórsku. Grafy ľahko vyvrátia tvrdenia ÚDZS, že „všetko bolo v poriadku.“ Doktor Mesík nám tiež povie o desivých účinkoch vakcín, ktoré sa preukázateľne šíria po celom svete ako nová „epidémia.“ Nie slobody, ale zomierania...

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dr. Mesík pre eReport: Matovič, Krajčí, Heger a spol. sú zodpovední za väčšinu covidových úmrtí!

Odoberať
Upozorniť na
24 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne