eReport.sk
Kto bude riešiť následky?
MUDr. Ján Lakota, CSc. Zdroj: zt

Doktor Lakota pre eReport: To najhoršie nás ešte len čaká. Keď sa naplno prejavia účinky vakcín


Kto bude riešiť následky? MUDr. Ján Lakota, CSc. bol na Slovensku dlhé roky uznávaným odborníkom. Potom, ako začal verejne prezentovať svoje názory v súvislosti s pandémiou a následným očkovaním proti covidu, sa z neho, tak ako z iných, stal pre mainstreamové médiá, či rôznych blogerov, ale i Úrad verejného zdravotníctva i SAV, „nebezpečným hoaxerom.“ Keďže my ho za odborníka stále považujeme a čím ďalej tým viac, sa ukazuje, že mal pravdu, spravili sme s ním rozhovor.

Pán doktor, aj keď ste skúsený odborník, počas pandémie covidu ste sa stali „personou non grata a „hoaxerom.“ Spolu s inými lekármi, ktorí nešli s prúdom. Bolo to pre vás ťažké?

Nie, nepovedal by som. Skôr je to také (s odstupom času) neuveriteľné. Títo medicínski primitívi zožnú len a len to, čo zasiali. Zabudli na to, že ten kto seje vietor, žne búrku.

Riešiť vás chcel aj Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. Ako to skončilo?

„Riešenie“ ÚDZS spočívalo v tom, že so mnou ukončili zmluvu o konzultačnej činnosti. Všetko. Po ohňostroji nastalo ticho.

Štúdia

Tento týždeň sa na verejnosť dostala štúdia „Nadúmrtnosť na COVID-19 v kontexte rozhodnutí zdravotnej politiky 2020-2022.“

Okrem iného sa v nej uvádza, že najmä v druhej vlne „pacienti prichádzali do nemocníc neskoro, už s rozvinutými príznakmi cytokínovej búrky. Bežná bola smrtnosť vyše 30 % prijatých pacientov. Primárny ambulantný systém viac–menej zlyhal. Je vysoko pravdepodobné, že významná väčšina pacientov sa do systému dostala až cestou záchrannej služby (keď už bolo zle). Neboli teda zachytené včasné štádia.“ Súhlasíte s autormi tejto štúdie? Čo vy sám považujete za najväčšie problémy pri manažmente pandémie?

Štúdiu uskutočnili traja Ing, a jeden starý MUDr., ktorý doslova zlikvidoval slovenské zdravotníctvo za vlády Dzurindu. Dosť dobré… Osobne považujem za najväčší problém opakované celoplošné testovanie vykonané pod hrubým nátlakom organizovanou skupinou vládnych a ústavných činiteľov so súhlasom „pandemickej“ komisie. To spôsobilo úmrtie viac ako 12 000 ľudí. Ide o hrdelný zločin voči ľudskosti.

„SNP 1, 2 a 3“

Aj samotná štúdia poukazuje na obrovský nárast úmrtí po celoplošných testovaniach. Z toho to úplne prvé kolo sa konalo v rámci výskumnej štúdie vtedajšieho ministra zdravotníctva Mareka Krajčího. Je to v poriadku? Mal by sa spolu s Igorom Matovičom zodpovedať?

Zodpovední sú nielen oni. Zodpovedná je celá vláda, prezidentka a pandemická komisia.

Prezidentka vtedy tvrdila, že nemá žiadne páky na to, aby „národným povstaniam“ zabránila.

To je úplný nezmysel. Prezidentka je vrchným veliteľom Ozbrojených síl SR. Vzhľadom na to, že išlo o vojenskú operáciu, stačil len jeden jej pokyn. Nevydala ho.

Klamstvá exministra zdravotníctva

Dokument odhalil aj to, že exminister zdravotníctva Krajčí, v jeho výskumnej štúdii tvrdil, že bol pri nej získaný potrebný informovaný súhlas od každého jedného človeka, ktorý sa tejto „Matovičovej spartakiády“ zúčastnil. Nik ale nič nepodpisoval…

Presne tak. Autori „štúdie“ to deklarujú expresis verbis: „All necessary patient/participant consent has been obtained and the appropriate institutional forms have been archived“.  Čiže bohapusto klamú. ( https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.12.02.20240648v1 )

Autori štúdie o nadúmrtnosti tiež tvrdia, že za obrovské počty mŕtvych môže aj to, že sme sa nedostatočne očkovali. A to najmä seniori nad 65 rokov. Tu s nimi asi súhlasiť nebudete…

Hi-hi. Humoristi, ktorí súťažia o cenu vtipnejší vyhráva. Keby to nebolo také vážne, tak je to do rehotu. Našťastie očkovanie sa neuskutočnilo v takej miere, akú ktosi predpokladal. Inak by bolo mŕtvych viac. Doslova ma fascinuje ako „narábajú“ s dátami. Spomeňte si na Ubľu, domov dôchodcov. A to je vrchol ľadovca.

„Vakcína je sloboda“

V jednom rozhovore, ktorý ste poskytli ešte v máji 2021 ste okrem iného uviedli, že nepoznáme vedľajšie účinky vakcín proti covidu.

Na nešťastie ich už spoznávame. Je mi nesmierne ľúto obetí. Či už poškodení zdravia alebo úmrtí. Veci sa rútia, sme v pozícii štatistov. Teda tí očkovaní. A to aj pri nákaze novými variantmi vírusu. Všetkým očkovaným prajem, aby následky očkovania boli čo najmenšie.

Už aj americká FDA potvrdila, že vakcína Pfizer spôsobuje zlú zrážanlivosť krvi a to najmä u starších pacientov alebo u ľudí, ktorí trpia kardiovaskulárnymi ochoreniami. Existuje aj žaloba voči Swissmedic, ktorá uvádza ešte závažnejšie skutočnosti. Ako sa na to pozeráte?

Ide len o malú časť velikánskeho problému. Očakáva sa omnoho širšie spektrum poškodení zdravia. Naozaj nechcem, aby sa to bolo hodnotené ako šírenie poplašnej správy, ale situácia je čoraz horšia.

Vedúca do pekla..

Môžete byť konkrétnejší? Naozaj toto môže byť ešte horšie?

Áno, môže. „Teraz“ pozorujeme poruchy kardiovaskulárneho systému – hypertenzie, arytmie, infarkty, náhle úmrtia pri srdcovom zlyhaní. Stačí si pozrieť náhle úmrtia športovcov, pričom nárast sa odhaduje o 1700%. Poruchy zrážanie krvi, ktoré sa prejavujú trombami a následnými embóliami.

Poruchy nervového systému. Mohli by sme pokračovať, napr. možným nárastom onkologických ochorení a ich „divokého“ správania sa. Moja najhoršia obava sú poruchy a zmeny osobnosti, predčasné demencie. Ako kedysi povedal pán profesor Krčméry – uvidíme za päť rokov…

Medicínski debili

Ďalším problémom ohľadne vakcín je to, že len minulý rok spoločnosť Pfizer potom, ako ju začal vyšetrovať EP priznala, že vakcíny nikdy neboli testované na zabránenie šírenia vírusu. Aj u nás sa ale v kampani kládol dôraz na to, že ten, kto sa dá zaočkovať, ochraňuje tým aj svojich blízkych(najmä seniorov). Bola podľa vás vláda uvedená do omylu? Keď to takto proklamovala? Alebo bola kampaň klamstvom?

Bola klamstvom. Viedli ju tzv. medicínski primitívi alebo doslova medicínski debili. Možno s jedným, dvomi kurzmi prvej pomoci. Len si pozrite spektrum „odborníkov“ – komedianti, „novinári“,  politici, a všetci tí Ing., Mgr., MVDr., PhDr., RNDr., ThDr.

„Čím vyššie vylezie opica, tým lepšie jej vidno zadok.  U časti medicínskych pracovníkov ide, jemne povedané, o konflikt záujmov. Tresty, a tým nemám na mysli ľudské, budú veľké. Mene, mene tekel!“

CDC priznala, že v USA ide už o pandémiu očkovaných. Aj podľa štatistík NCZI sú očkovaní náchylnejší na ochorenie covid. Pred ktorým ich očkovanie malo chrániť. Je na to nejaké vysvetlenie?

Je. Neúčinnosť vakcíny. Prvotný antigénový hriech. Protilátkami zosilnený priebeh infekcie. Rozvrátenie imunitného systému.

Objavujú sa aj štúdie, ktoré hovoria, že celosvetovo začína trend vysokej úmrtnosti. S čím by to mohlo byť podľa vás spojené?

S toxicitou rýchlokvasenej vakcíny. Opakovane sme zdôrazňovali, že príprava, či vývoj vakcíny trvá 8-12 rokov. Kam sa tí farmašakali besneli? Vymohli si, že za poškodenie zdravia po vakcíne nenesú nijaké následky.

Za všetko zodpovedá len a len štát, prípadne zdravotnícki pracovníci. Už toto malo varovať, že s „vakcínami“ nie je niečo v poriadku. Obávam sa, že to čo vidíme aktuálne, je len prológ ku horším časom. Veľmi budem rád, keď sa mýlim. Je čas sa spýtať, ako budeme medicínsky riešiť následky.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Doktor Lakota pre eReport: To najhoršie nás ešte len čaká. Keď sa naplno prejavia účinky vakcín

Odoberať
Upozorniť na
30 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: