eReport.sk
Vakcíny ako biologická zbraň?
Logo kampane Vakcína je sloboda-Ilustračné Foto. Zdroj: tasr

Vakcíny sú sloboda. Alebo ohrozenie zdravia. FDA potvrdila, že Pfizer spôsobuje vážne zdravotné problémy!


Nie je to hoax? Podľa amerického Úradu pre potraviny a liečivá (FDA) je vakcína Pfizer COVID-19 spojená s vážnym zdravotným problémom. Zlá zrážanlivosť krvi, ktorú podľa FDA ale „slobodná vakcína“ spôsobuje len u starších ľudí, môže viesť nielen k embólii ale veľmi často aj k smrti. Nuž, ako sa raz vyjadrila naša pani Zemanová zo strany SaS, „starší ľudia už netvoria žiadne hodnoty,“ takže vlastne asi nevadí... Informáciu priniesol The Epoch Times.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Vakcíny ako biologická zbraň?
  2. Infektológ Peter Sabaka v štúdiu verejnoprávnej televízie.
  3. Postavil sa bezhraničnej bizarnosti?
  4. Možno by to chcelo lepší právny tým?

FDA , presnejšie výskumníci z tohto ústavu zistili to, čo bolo donedávna len „hoaxom.“ Vakcína od Pfizeru môže spôsobiť vážne ohrozenie zdravia i života. Štatistiky nepustia. Ukázali dostatočne, že najmä u starších ľudí, môže viesť Pfizer vakcína k pľúcnej embólii. Rovnako i u ľudí, ktorí pred podaním „slobody,“ mali kardiovaskulárne problémy, či ochorenia.

To žiaľ nie je všetko

Zistili taktiež, že Pfizer ohrozuje zdravie človeka aj inak. Výrazné sú najmä: nedostatok kyslíka a závažného ochorenia krvi- trombocytopénie. A tiež k intravaskulárnej koagulácii. Všetky tieto ochorenia sú závažným poškodením zdravia. A často vedú k smrti.

Dr. Peter McCullough, hlavný lekár z nadácie Truth for Health Foundation, uviedol pre The Epoch Times, že táto štúdia „potvrdila obavy lekárov, ktorí tvrdili, že za veľkým nárastom krvných zrazenín, progresiou aterosklerózy srdca a iných orgánov u populácie, je práve očkovanie vakcínou Pfizer.

Nie je to hoax?

Hlasy, že vakcíny, ktoré mnohí odborníci a lekári označovali za „experimentálne“ môžu ohroziť zdravie, zneli aj u nás. Boli však viacmenej demokraticky umlčané a následne prekryté heslom „vakcína je sloboda.“ Nuž a slobodu, ako demokraciu, si vziať nedáme.

Ani za cenu totality, poškodenia zdravia a ohrozenia životov. Zaujímavé bude aj sledovať, či istá nemenovaná policajná stránka označí za „hoaxerov a dezinformátorov“ aj americkú vládnu agentúru FDA. To, v akých problémoch kvôli vakcínam lieta tá švajčiarska, si môžete prečítať tu.

Zdroj: Journal Vaccine, The *Epoch Times, FDA,

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vakcíny sú sloboda. Alebo ohrozenie zdravia. FDA potvrdila, že Pfizer spôsobuje vážne zdravotné problémy!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: