tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Podobizeň novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny, foto:

Vagovič dostal od nového šéfa RTVS exkluzívny priestor na reláciu! Preslávil ho Kuciak

Novinár Marek Vagovič, ktorý sa do pozornosti spoločnosti dostal najmä v súvislosti so smrťou jeho bývalého kolegu z portálu Aktuality.sk Jána Kuciaka, dostane od nového šéfa RTVS priestor a to hneď priamo na Jednotke! Do svojej relácie si bude volať podľa vlastných slov ľudí, ktorí hýbu spoločnosťou. Vyváženú spoločenskú debatu však od tohto formátu ľudia zjavne neočakávajú, keďže sa už od prvej zmienky o relácii stavajú k celej téme kriticky. Relácia by sa mala na televízne obrazovky dostať v novembri tohto roka.

„Dohodli sme sa s vedením RTVS, že budem mať vlastnú reláciu vysielanú na Jednotke raz za týždeň vo večernom vysielacom čase. Budem si tam pozývať ľudí z rôznych oblastí, ktorí hýbu spoločnosťou,“ povedal Marek Vagovič podľa portálu omediach.com. Na spolupráci sa už stihol dohodnúť s novým šéfom RTVS Ľubošom Machajom, ktorého si do pozície cez parlament dosadili vládni poslanci.

Zarába na politických diskusiách

Vagovics bude aj naďalej pokračovať v iných aktivitách, ktoré ako novinár rozbehol. Mimo RTVS bude komentovať pre portál Postoj, či moderovať politickú offline reláciu, na ktorú predáva lístky.

Moderátor a novinár sa dlhodobo netají niektorými svojimi politickými postojmi, ktoré sú namierené hlavne proti opozičnej strane Smer-SD a to aj pod viac ako dvoch rokoch súčasnej vlády. Je autorom knihy Vlastnou hlavou, ktorá je populárna najmä medzi provládnymi a liberálnymi voličmi.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vagovič dostal od nového šéfa RTVS exkluzívny priestor na reláciu! Preslávil ho Kuciak

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku