eReport.sk
FOTO TASR/AP

V USA opäť zomierali nevinní: Strelec napokon spáchal samovraždu!


Záchranné zložky zasahujú v areáli nemocnice v meste Tulsa v americkom štáte Oklahoma v stredu 1. júna 2022. Najmenej štyroch ľudí zastrelil v stredu útočník v areáli nemocnice. Strelec napokon spáchal samovraždu, informovala miestna polícia.

Okolnosti ani motív streľby neboli bezprostredne jasné, rovnako ani totožnosť obetí a páchateľa. K streľbe v Tulse došlo len osem dní po smrtiacom útoku 18-ročného mladíka na škole v Texase, ktorý s automatickou zbraňou usmrtil 19 žiakov a dvoch učiteľov. V polovici mája zase belošský rasista zastrelil v supermarkete v Buffale desať Afroameričanov.

„znacka
znacka kvality

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

V USA opäť zomierali nevinní: Strelec napokon spáchal samovraždu!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných