eReport.sk
polícia, páska
Ilustračná snímka. Foto: polícia

Recidivista napadol ženu: Hrozí mu dlhoročný pobyt za mrežami!


Desaťročný pobyt vo väzení hrozí 32-ročnému mužovi, ktorý mal v Partizánskom opakovane napadnúť ženu, vydierať ju a vyhrážať sa jej a jej rodine zabitím. Policajti ho obvinili zo zločinu vydierania v súbehu s prečinom výtržníctva a prečinom nebezpečného vyhrážania.

„Muž mal pod vplyvom alkoholu pri garážach pri športovej hale udrieť ženu na líce, mal jej začať vulgárne nadávať, na čo chcela odísť. Agresívny muž ju však mal udrieť druhý raz, vytiahnuť na ňu nôž a povedať jej, že nikam nepôjde a že ju zabije,“ opísali policajti.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Polícia Chorvátsko auto
  2. Kapacity zaplnili ľudia z Ukrajiny

Poškodená mala proti svojej vôli podľa nich odísť s ním do parku, kde ju mal opäť fyzicky napadnúť a vulgárne jej nadávať. Pri predajni pečiva je mal opäť nadávať a vyhrážať sa. „Poškodená zo strachu pred páchateľom utiekla do predajne, kde jej prišiel majiteľ pekárne na pomoc. Obvinený ušiel, polícia ho však v krátkom čase vypátrala a obmedzila na osobnej slobode. Po vykonaní dychovej skúšky s výsledkom 1,02 promile muža umiestnila v cele policajného zaistenia,“ doplnili policajti.


Policajný vyšetrovateľ spracoval na obvineného podnet na jeho väzobné stíhanie, ktorý odovzdal spolu s vyšetrovacím spisom prokurátorovi. „Muž bol v minulosti desaťkrát súdne trestaný. V prípade dokázania viny mu tentoraz hrozí trest odňatia slobody až na desať rokov,“ dodala polícia.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Recidivista napadol ženu: Hrozí mu dlhoročný pobyt za mrežami!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne