tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Novinárka skúša streľbu z pištole počas prezentácie nových pištolí, 25. augusta 2015 v Dubnici nad Váhom.
Ilustračná snímka. Foto: tasr

Prekliate USA? Ďalšia streľba, ďalšie obete: Tentoraz strelec zabíjal pri nočnom klube!

Iowa, Texas, Philadephia, Okrahoma. V týchto štyroch amerických štátoch iba nedávno zažívali občania tragické a traumatizujúce chvíle kvôli útočníkom so zbraňou. Teraz k nim pribudol ďalší, konkrétne Tennessee. Strelec opäť zabíjal, tentoraz pri nočnom klube v meste Chattanooga. Žiada si položiť si otázku, či tá Amerika nie je obrazne povedané, naozaj tak trochu prekliata…

Traja ľudia zahynuli a 14 ich utrpelo zranenia pri streľbe, ku ktorej prišlo v nedeľu nadránom pri nočnom klube v meste Chattanooga v americkom štáte Tennessee. TASR o tom informuje na základe správy agentúry AP.

Jedna osoba zahynula po tom, ako ju zrazilo auto

Podľa polície utrpelo pri útoku strelné zranenia 14 ľudí a ďalší traja boli ranení, keď do nich narazilo auto, ktorého vodič sa pokúšal o útek, uviedla šéfka miestnej polície Celeste Murphyová.

Podľa Murphyovej zomreli v dôsledku strelných poranení dvaja ľudia a tretia osoba zahynula po tom, ako ju zrazilo auto. Stav viacerých účastníkov incidentu je pritom kritický.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Policajti pred americkou strednou školou, kde postrelili troch tínedžerov, pričom jeden zomrel.
  2. Chlapec so zbraňou
  3. Polícia policajné auto pomáhať a chrániť

Príslušníci polície podľa Murphyovej reagovali na hlásenie o streľbe na ulici McCallie v blízkosti nočného klubu, ktoré dostali o 2:42 h nadránom miestneho času. Po príchode na miesto začali policajti podľa Murphyovej okamžite poskytovať potrebnú pomoc a zabezpečovať miesto činu.

Na útoku sa podľa polície podieľalo viacero strelcov

„Snažíme sa prísť na to, čo presne sa stalo a čo k tomu viedlo,“ uviedla Murphyová s tým, že polícia prípad podrobne prešetrí. 

Na útoku sa podľa polície podieľalo viacero strelcov, pričom Murphyová požiadala miestnych obyvateľov, aby sa hlásili na polícii v prípade, ak majú akékoľvek informácie o incidente. Murphyová okrem toho uviedla, že polícia sa domnieva, že išlo o ojedinelý útok, a že v súčasnosti nehrozí verejnosti nebezpečenstvo.  

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prekliate USA? Ďalšia streľba, ďalšie obete: Tentoraz strelec zabíjal pri nočnom klube!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku