eReport.sk
Juraj Krúpa (OĽANO). Foto: tasr

V parlamente bude „veselo“: Krúpa z OĽANO zvolal mimoriadny výbor, pozval Mikulca aj Hamrana!


Výbor Národnej rady (NR) SR pre obranu a bezpečnosť mimoriadne zasadne v utorok (2. 11.). Hovoriť sa na ňom bude o téme medializovaných policajných nahrávok. Informoval Peter Dojčan z mediálneho tímu OĽANO.

Predseda výboru Juraj Krúpa (OĽANO) ho zvolal na 12.00 h. Na rokovanie boli pozvaní minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO) a policajný prezident Štefan Hamran.

Medializované videá majú zachytávať stretnutia Roberta Fica (Smer-SD), exministra vnútra Roberta Kaliňáka, obhajcu obvineného bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara Mareka Paru, podnikateľa Miroslava Bödöra a syna Tibora Gašpara na poľovníckej chate.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Poslanec Národnej rady SR Robert Fico (SMER-SD).
  2. Robert Fico počas tlačovky Smeru.

Krúpa v nedeľu na sociálnej sieti rozoberal nahrávky z poľovníckej chaty. Predovšetkým sa zameral na kritiku Roberta Fica, ktorého údajnú priateľku nazval „ochechulou“. „Momentálne najznámejším, aj keď novopečeným členom Slovenskej advokátskej komory je Robert Fico. V právnických kruhoch je známy napríklad tým, že pripíjal na zdravie väzobne stíhaným Norbertovi Bödörovi a Tiborovi Gašparovi, podozrivým z ťažkých zločinov. Ďalej trebárs zavolal Martinovi a jeho ochechula dostala vopred otázky, ktoré jej položí NBU na detektore lži. Okrem toho je zapísaný v dejinách právnickej teórie ako autor ´povestnej´ knihy Nutná obrana. Z nej sa predalo také obrovské množstvo výtlačkov, že by zaplnili možno aj šuflík v jeho právnickej kancelárii. Potom, čo vychádza na známosť z poľovníckej chaty je však isté, že ju radšej mal nazvať Nutná sebaobrana. Bude ju veľmo, veľmo potrebovať,“ napísal poslanec OĽANO a šéf brannobezpečnostného výboru.

Zdroj: fb/jurajkrupanrsr

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

V parlamente bude „veselo“: Krúpa z OĽANO zvolal mimoriadny výbor, pozval Mikulca aj Hamrana!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne