eReport.sk
Milan Lasica, foto: profimedia

UTAJENÝ pohreb Milana Lasicu (†81): Ktoré známe tváre boli na poslednej rozlúčke?

Zanechal hlbokú stopu v srdciach niekoľkým generáciám. Jeho humor, postoj a vnímanie života bol inšpiráciou. Milovali ho nielen na Slovensku, ale aj v Čechách. Mnohí tvrdia, že Milan Lasica (†81)  odišiel s najväčšou gráciou a presne tak, ako mal. Pri tom čo miloval najviac, pri bavení ľudí a rovno na pódiu. Presne ako úplný MAESTRO.

Šokujúca správa o úmrtí legendárneho herca, humoristu, dramaturga, režiséra obletela Slovensko v nedeľu. Nik tejto informácii nechcel veriť. Osudným sa mu stalo srdcové zlyhanie a skonal na doskách jeho milovaného Štúdia L+S, počas vystúpenia s orchestrom Bratislava Hot Serenaders. Ako sám tvrdil, ak sa človek zmieri so životom, zmieri sa aj so smrťou.

Súvisiace články

  1. Magda Vášáryová

Niekoľko dní po tom, čo slovenská kultúra prišla o legendu, prišla ďalšia šokujúca informácia. Velikánovi najbližší zorganizovali utajený pohreb, ktorý sa konal 21. júla v bratislavskom krematóriu, ako informoval denník Nový Čas. Pohreb sa konal len v kruhu najbližších, čo ešte pred tým pre TASR potvrdil aj výkonný riaditeľ Štúdia L+S Pavol Danišovič. ,,Ja mám informáciu, že pohreb bude len v kruhu najbližšej rodiny, ktorá to chce takto realizovať, a treba to rešpektovať.”

Okrem spomínaného riaditeľa Štúdia L+S sa s ním prišla rozlúčiť aj dcéry Žofia a Hana, vdova Magda Vášaryová aj jeho švagriná Milka Vášaryová. Medzi hosťami bol aj kapelník Juraj Bartoš, ktorý stál po Lasicovom boku ako prvý, keď mu zlyhávalo srdce. Ďalej šéf festivalu Pohoda Michal Kaščák a spoza hraníc, z Českej republiky, pricestoval aj herec Bolek Polívka. Rozlúčka trvala necelú trištvrtehodinu.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport