eReport.sk
Hana Lasicová, foto: Instagram

Silný odkaz Lasicovej dcéry po otcovom pohrebe

Po Magde Vašáryovej (72) prehovorila po pohrebe svojho otca aj dcéra Hana (40). Všetkým blízkym a priaznivcom poslala silný odkaz, v ktorom im poďakovala v mene celej rodiny.

V stredu popoludní pochovali v bratislavskom krematóriu Milana Lasicu v kruhu pár najbližších ľudí. Manželka Magda Vašáryová spolu s dcérami odmietli oficiálnu rozlúčku so štátnymi poctami. Túžbou rodiny bolo odprevadiť ho na druhý svet v súkromí, bez veľkej účasti verejnosti.

Až po pohrebe svojho otca po prvýkrát od jeho straty prehovorila staršia dcéra Hana. „V mene rodiny by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí nám v uplynulých dňoch poslali kondolencie a podelili sa s nami o spomienky na Milana Lasicu. Vaša spoluúčasť zmiernila náš žiaľ,“ poslala pekný odkaz všetkým blízkym a fanúšikom. Tí pridali dojímavé slová na rozlúčku aj pod jej príspevok na Instagrame.

Lasicová poďakovala ľuďom i za to, že im umožnili vzdať otcovi poslednú úctu v súkromí. „Oceňujeme, že ste pochopili naše prianie rozlúčiť sa s ním v kruhu rodiny. Uvedomujeme si, že viacerí pociťujete potrebu sa rozlúčiť, veľmi si to vážime a myslíme aj na vás,“ dodala Hana Lasicová. Fanúšikovia sa s Milanom Lasicom aspoň symbolicky lúčili pri jeho divadle L+S, kde naposledy vystupoval.

Viac sa dozviete:

  1. Magda Vášáryová

Hana mala so svojím otcom veľmi blízky vzťah. Po dohode s manželom dala dokonca dcéram priezvisko Lasica. Herec dostal krátko pred smrťou ďalší krásny darček. Podľa informácií Nového Času sa pred mesiacom mladšej dcére Žofii narodil syn a maestro sa tak dočkal svojho prvého vnuka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport