eReport.sk
TOTO určite nečakali
Eduard Heger, Igor Matovič a Roman Mikulec (všetci OĽANO). Foto: tasr

Matovičova sestra to „demokratom“ a „liberálom“ opäť poriadne natrela. TOTO určite nečakali

Výsledky predčasných parlamentných volieb niekoho tak vystrašili, že si už v nedeľu ráno začal baliť kufre a hotoval sa opustiť „nedemokratické“ Slovensko. Je zvláštne, ako sa správajú títo „demokrati“ a „liberáli“ k výsledkom demokratických volieb. Ako sa ukázalo, strach, ktorý do nich niektorí vlievali, nezabral a ľudia sa rozhodli tak, ako sa rozhodli. Ostatne, takmer štvrtina voličov ukázala, že pokusov o „demokratickú“ a liberálnu vládu už má dosť.

Ľudia si demokraticky vybrali

Celkom zaujímavý názor vyslovila v statuse aj Zuzana Belicová, sestra Igora Matoviča. Tá sa totiž názorovo dosť odlišuje od svojho brata, ktorému na sociálnej siti nie raz ukázala, že s jeho krokmi a vnímaním slovenskej politiky nesúhlasí. A stalo sa tak aj teraz. „Výsledok volieb neznamená žiadnu stratu demokracie, vystúpenie z EÚ, z NATO, orientáciu na Rusko, nástup despotizmu, fašizmu, stratu právneho štátu a iné blboviny, čo tu počúvame od tých, ktorí akosi demokraciu a demokratické voľby v nej nepochopili,“ skonštatovala rázne sestra šéfa OĽaNO, ktorý sa po všetkých predvolebných excesoch predsa len dostal do Národnej rady.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Igor Matovič
  2. Údaje priniesli Dáta bez pátosu
  3. Zuzana Belicová sa zamyslela nad hodnotami, ktoré majú najväčšiu cenu

Výsledok demokratických volieb podľa Zuzany Belicovej znamená len a len to, že väčšina ľudí chcela a rozhodla, aby v parlamente a vo vláde boli iní ľudia, než tí, ktorí tu vládli posledného 3,5 roka a noví Progresívci. „A podľa toho, akých zástupcov si vybrali to znamená, že chcú, aby vládli takí, ktorí budú mať na prvom mieste záujmy Slovenska, riešenie problémov, chudoby, padajúcej životnej úrovne Slovákov a zastavenie ilegálnej migrácie. A nie záujmy Bruselu, USA, Ukrajiny a jej ďalšie zbrojenie z daní ľudí. To je celé. Darmo tu tí, čo vo voľbách prehrali, vyplakávajú a strašia katastrofickými scenármi. Ľudia si demokraticky vybrali a strašiakov nechcú. Už sa s tým len zmieriť a prijať realitu. Demokratickú realitu,“ zakončila Zuzana Belicová svoj pomerne ostrý, zato pravdivý status.

Zdroj: FB / Zuzana Belicová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovičova sestra to „demokratom“ a „liberálom“ opäť poriadne natrela. TOTO určite nečakali

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php