eReport.sk
Už ste spokojní?
Romana Tabak, foto:tasr

Zhrozená Tabák: Toto je cieľ progresívcov na Slovensku, pomotať deťom hlavy aby si sebaurčovali pohlavie


Bývalá poslankyňa Romana Tabák zareagovala na novinku z Hollywoodu. Dcéra slávnej hereckej dvojice, Bena Afflecka a a Jennifer Garner, Seraphina už nebude dievča. Bude chlapcom a predstavila svoje nové meno. Tabák hovorí, že toto je cieľ progresívcov všade na svete a hrozí to aj tu, chcú pomotať deťom hlavy.

Toto je cieľ progresívcov

„Toto je cieľ progresívcov na Slovensku. Sebaurčiť si pohlavie, pomotať deťom hlavy na školách. Znetvoriť im telá aj mysle,“ napísala Tabák na sociálnu sieť.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Fico o vyčíňaní progresívcov

„Tieto deti keď vyrastú, už je väčšinou neskoro a nedá sa to vrátiť späť. HOLLYWOODSKY herec Ben Affleck a Jennifer Garner. Ich 15-ročná dcéra na pohrebe starého otca oznámila, že volá sa Fin namiesto Seraphiny Rose,“ informuje bývalá poslankyňa a kandidátka do europarlamentu. Priložila aj článok z renomovaného britského médiá, Mirror.

Musí tomu zabrániť

Pokračuje vysvetlením, čo sú jej ciele v politike. „Toľko budem v politike, koľko to bude potrebné. Sme v tom spoločne. Toto je dôvod prečo chcem vás reprezentovať v EÚ, aby naše deti boli chránené na školách,“ dodala na záver svojho príspevku na Facebooku.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zhrozená Tabák: Toto je cieľ progresívcov na Slovensku, pomotať deťom hlavy aby si sebaurčovali pohlavie

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: