eReport.sk
Patrik "Rytmus" Vrbovský, foto:ig/rytmus

Rytmus pre eReport: V priamom prenose ukazujem spoločnosti, ako progresívne médiá šíria nenávisť a rozdeľujú voličov


Zo strany liberálnych médií a podporovateľov progresívno-liberálneho spektra sa na nich vzniesla obrovská vlna kritiky, nevraživosti a slovného lynču. A prečo? V domnienke, že sa nachádzajú v demokratickej spoločnosti, si dovolili mať svoj vlastný názor.

Obete progresívnej nenávisti

Známe a obľúbené osobnosti zápasník Attila Végh, Jasmína Alagič či raper Rytmus sa stali terčami útokov a lynču zo strany liberálov. Kým Attila Végh s Jasmínou Alagič pre svoj postoj prišli o spoluprácu s reklamným partnerom, Rytmus sa stal objektom provokačného záujmu progresívnych médií. V období prezidentských volieb sa tak, ako i iní Slováci chceli s verejnosťou podeliť so svojim názorom a pohľadom na to, ako, ktorý z kandidátov ich viac oslovil. Povedali, že v druhom kole budú voliť za prezidenta Petra Pellegriniho. Rovnako uviedli aj dôvody prečo sa tak rozhodli. Svoj názor však zrejme „nemali“ slobodne vyjadriť, tak by si to najradšej predstavovali niektorí ľudia.

Dvojaký meter

Známy raper sa k celej situácii vyjadril na sociálnej sieti, kde poukazuje na dvojaký meter vybraných médií. Kým podporovatelia Ivana Korčoka sú zo strany progresívno-liberálneho spektra chválení a ospevovaní, tak tí, ktorí si „dovolili“ vyjadriť podporu Petrovi Pellegrinimu sú pod paľbou nenávisti.

Pre redakciu eReportu sa k tomuto „dvojakému metru“ a incidentu s liberálnymi novinármi vyjadril aj samotný raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský. „Je to smutné a na druhej strane som aj rád, pretože viem, že týmto poukazujem na dvojaký meter a jednostrannosť. Manipuláciou zo mňa urobiť nepriateľa sa im nepodarí, pretože ja mám pravdu a tá sa nedá ohýbať. Ja som volil, ako ostatní a nič zlé som neurobil. V priamom prenose ukazujem spoločnosti ako progresívne médiá šíria nenávisť a rozdeľujú voličov.“ hovorí pre eReport Rytmus.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zahraničie si Žilinku váži
  2. Šéfredaktor portálu Aktuality.sk Peter Bárdy. FOTO TASR/ Jakub Kotian *** Local Caption *** Peter Bárdy

Spevák na záver ďalej dodal: „Kľudne by mohli šíriť, že sa akceptujme, pretože to je demokracia, ale oni robia opak. Popravde necítim hejt, ale skôr podporu. Spoločnosť ich už prekukla.“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rytmus pre eReport: V priamom prenose ukazujem spoločnosti, ako progresívne médiá šíria nenávisť a rozdeľujú voličov

Odoberať
Upozorniť na
19 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne